מומחה לתורת כף היד

הסופר והמרצה רמי שקלים מומחה לתורת כף היד

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מחפשים במהלך חייהם אחר אנשי מקצוע שונים שיסייעו להם למצוא את עצמם בעצמם כמו לימודי קבלה. לכאורה, הדבר נשמע כדבר אירוני, הרי שמח שצריך להכיר בצורה הטובה ביותר את האדם, הוא האדם עצמו. אולם לא פעם במהלך חייו של אדם, הוא נדרש להתמודד עם סיטואציות שונות אשר בגינן הוא חש כי הוא מאבד את עצמו ואיננו יודע כיצד עליו להתמודד, באיזה נתיב עליו לבחור ועוד. ישנן שיטות הכוונה ולימוד שונות המוצעות לכל אדם כיום, על מנת שהאדם יוכל להתוודע אל ההיבטים והצדדים השונים שבו ומתוך כך, לבחור באורח חיים, דרך התמודדות בחייו ועוד. אחת השיטות הללו היא קריאה בכף יד.

מומחה לתורת כף היד

מהי תורת כף היד

תורת כף היד היא תורה עתיקה אשר מבוססת על קריאה בכף היד. התורה מתבססת על מבנה כף היד של האדם, על הקווים המאפיינים את כף היד, על גודל כף היד, סוג העור בכף היד, המרחק בין האצבעות ועוד. בכדי לקרוא את כף היד של כל אדם כראוי, הרי שיש צורך להכיר את כל הפרמטרים השונים שניתן לקרוא בעזרתם את כף היד של אדם כזה או אחר. לכן, אם אדם מעוניין שיקראו לו בכף ידו, או אם אדם מעוניין להכיר את תורת כף היד על כל יסודותיה בכדי לאבחן את עצמו ואחרים על פי כף ידו, הרי שחשוב שיבחר באדם שלמד את התחום היטב ויודע כיצד ניתן לקרוא בכף היד בצורה הטובה ביותר את כל מה שניתן לדעת על האדם מבחינה פיזית, נפשית ורגשית.

רמי שקלים – מומחה בתורת כף היד

אם אתם מעוניינים ללמוד את תורת כף היד, הרי שכדאי שתבחרו לצורך זה באדם הנכון לצורך למידה אינטנסיבית ואיכותית. רמי שקלים הוא סופר ומרצה בתחום הקבלה, תורת כף היד, הגות חזל ועוד. רמי שקלים הינו סופר מוערך אשר כתב לא מעט ספרים בנושאים ותחומים אלו ומאידך, הוא מרצה מעורר התפעלות בתחומים הללו. הבחירה ברמי שקלים עבור למידה על תורת כף היד היא ללא ספק הדבר הנכון עבור כל אדם המעוניין להכיר את הנושא היטב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *