קניית ביטקוין

פלטפורמות בהן ניתן לשלם בביטקוין

מעל 10 שנים חלפו מאז חדר המטבע המוזר, יש לומר, לעולמנו. מאז, הוא הספיק לחולל סערות, מהפכות, עליות וירידות, אבל הוא הוכיח דבר אחד. הוא כאן כדי לגמרי להישאר. עכשיו השאלה היא רק כמה מהר הוא יכנס כאמצעי תשלום אמיתי בכל המקומות בהם אנחנו קונים?

אז נכון, יש חברות שמקבלות ביטקוין כאמצעי תשלום, כן, בהחלט. אולם במכולת לא יסתכלו עליכם אם תגישו למוכר סדרת ספרות ואותיות בלטינית. זה לא קביל כתשלום.

אז אלו פלטפורמות כן מקבלות את הביטקוין כתשלום? למה אחרות לא מקבלות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

רוצים לדעת עוד? הכנסו עכשיו לכתבה של ביטס אוף גולד בנושא זה.

תשלום בביטקוין:

אין ספק שיש אנשים רבים בינינו שמחכים ליום שהם יוכלו לבוא למוכר ולשלם בביטקוין, אין דבר יותר מגניב מזה. אמת. אולם המציאות בשטח שרק חברות מתקדמות מאוד, מקבלות את הביטקוין, והשאר? הרחק מאחור. קודם כל חשוב להבין מה זה ביטקוין ואיך משתמשים בו.

למה זה קורה? הסיבה הפשוטה היא שיש הרבה מאוד אנשים וגם חברות שלא מוכנות להמר על הביטקוין. מה זאת אומרת? הביטקוין בעצם טוען לכתר. האנשים שמאמינים בביטקוין אומרים שזהו הכסף האולטימיטיבי. כלומר, הדרך להגן על הכסף שלכם ולוודא שהוא יישאר לנצח גם כשיחליפו שלטון, שיחליפו מטבע ועוד, זה הביטקוין. זהו קוד שאי אפשר לשנות לעולם.

אולם אנשים רבים, או בגלל חוסר הבנה או בגלל חוסר בשלות, לא מוכנים לקבל שהביטקוין הוא המטבע. מבחינתם מדובר בגימיק שעשוי להסתיים בקרוב או גם אם הוא לא יסתיים הוא לא ימריא לשום מקום.

לכן, החברות שתמצאו בדרך כלל שמקבלות תשלום בביטקוין אלו חברות פיננסים שמתעסקות בעצמן עם המטבע, חברות הייטק מתקדמות שמבינות דבר או שניים בטכנולוגיה, חברות אדריכלות חדשניות וכדומה.

למידע נוסף הכנסו עכשיו לאתר שלנו: https://www.bitsofgold.co.il/.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *