איתור חייבים

שירות איתור חייבים, הוא שירותי מעקב אחר אנשים ושירותי מיקום אחרים, המשתמשים במידע ממאגרי מידע ציבורי המאוחסן באופן אלקטרוני, דוחות אשראי ורשומות נכסים. מרבית סוכנויות הגבייה (אם לא כולן) תלויות במעקבים אלה על מנת לאתר חייבים, משפחותיהם ונכסיהם.

איתור חייבים – מה זה?

שירות איתור חייבים הוא שירות מצוין שיכול להקל את החיים לחברות העוסקות בתחום הגביה. שירות זה מאפשר לחברות להגיע לנמענים שלא תמיד נמצאים בזמן המתאים ושאחריהם, הם מנהלים מעקב זמן רב.

בדרך כלל, כאשר אדם מסוים מחפש אדם פלוני, הוא צריך לאסוף שלל נתונים חשובים כדי להגיע אל הנמען. לא תמיד זה הולך בקלות ובדיוק בגלל זה, קמו להן חברות רבות שנותנות מענה מהיר על אדם או חברה ספציפית כמו Uget today.

חיפוש חייבים במאגרי מידע

איתור חייבים יכול להיות מסובך, אם כי מערכות צבירת מאגרי מידע פרטיים באינטרנט, מקשות כעת יותר על מציאת אנשים. כדי למצוא את האיש שלכם, השתמשו במקורות מרובים, מקוונים וגם לא מקוונים, כדי לשפר את סיכוייכם למצוא חייבים.

סקרו את הרשומות שלכם

רשומות עסקיות או אישיות, מכילות לרוב רמזים שיכולים לעזור לכם למצוא חייב. סקירת ניירת והתכתבות חייבים: טפסים, בקשות, חוזים ודואר אלקטרוני כוללים לרוב מידע רב, כולל כתובות בית, פרטי יצירת קשר להפניות או קרובי משפחה, יכולים לעזר לכם במציאת חייב.

גם אם חלק מהמידע אינו עדכני, תוכלו להשתמש בו במהלך החיפוש שלכם כדי לוודא שאתם חוקר את רשומות האדם הנכון.

כמו כן, אנחנו ממליצים מאוד לעקוב אחר המידע על ידי התקשרות למעסיקיו או לאנשי קשר אישיים ושאלו אם הם יכולים לומר לכם היכן נמצא החייב או באילו דרכים ניתן להשיגו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *