טיפים לאיתור נזילות

טיפים לאיתור נזילות

אחת מהמשימות הקשות ביותר זה לאתר נזילות ברחבי הבית או המשרד. לא פעם תראו כי ישנה רטיבות בבית, אך תתקשו מאוד לאתר את מקום הנזילה הספציפי. מבלי שתאתרו את מקור הנזילה, יהיה לכם קשה מאוד להשתלט בצורה מוחלטת על הנזילה כולה. אך רגע לפני שאתם מרימים ידיים, מה דעתכם לקבל קצת טיפים לאיתור נזילות מבית מולטיטן חברה לאיתור נזילות? כך תוכלו לדעת בדיוק כיצד לאתר את מקור הנזילה, על מנת לתת לה את המענה הטוב וההולם ביותר.

טיפים לאיתור נזילות – כל מה שצריך לדעת

על מנת שתוכלו לשלוט על מצב הנזילות בבית שלכם, מוטב כי תבצעו מספר פעולות פשוטות שיכולות לסייע לכם עם איתור נזילות. השיטה הנפוצה ביותר לאיתור נזילות זה כמובן כתמי מים, או כפי שאנו נוהגים לכנות את אותם כתמי מים – רטיבות. במידה ואתם מבחינים כי ישנה רטיבות במקומות שונים בבית, ככל הנראה קיימת נזילה. נסו לוודא האם נוצרים כתמי מים חדשים, ונסו לבדוק היכן כתמי המים הם המשמעותיים ביותר – משם ככל הנראה מתחילה הנזילה.

מונה המים בדירה שלכם יכול לספר לכם לא מעט, אך כמובן שאתם צריכים לדעת כיצד לקרוא אותו בצורה נכונה. על מנת שתוכלו לבדוק או לאתר נזילות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לסגור את כל מקורות המים בדירה – אל תשאירו אף מקור פתוח. לאחר מכן אתם צריכים לגשת אל מונה המים ולראות האם הוא ממשיך לעבוד. אם המונה ממשיך לעבוד למרות שכל מקורות המים בדירה סגורים, משמע ככל הנראה קיימת נזילה בדירה. אם המונה לא עובד, אז הכול תקין וככל הנראה לא קיימת נזילה.

לחץ המים בברזים של הדירה השתנה בצורה קיצונית? זהו אחד מהסממנים הבולטים ביותר למצב של נזילה בדירה, קראו עוד בנושא באתר זה. אם אתם מבחינים כי הלחץ של המים ירד בצורה משמעותית, זה כמובן אמור להדליק אצלכם נורה אדומה. על מנת לאשר או לדחות את המצב כי קיימת נזילה, מוטב כי תבצעו את שתי הבדיקות הראשונות – כך תוכלו לדעת בצורה חד משמעית האם קיימת נזילה או שלא קיימת נזילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *