לתבוע את חברת הביטוח

לכל אדם יש חברת ביטוח כלשהיא אשר ביום מין הימים הוא ימצא את עצמו פונה אליה למטרת תביעה. כך, מי שנוהג ברכב מחזיק במקרים רבים ביטוח חובה וצד ג' ולעיתים אפילו ביטוח מקיף. ביטוחי חיים הם נפוצים מאוד ולמעשה כל מי שמבקש משכנתא מהבנק חייב לבצע ביטוח חיים כלשהוא. מגוון הביטוחים הזה מביא אותנו למסקנה שצריך בעל מקצוע שיסייע לנו במקרה של פציעה, תאונה או אפילו מוות במשפחה. חברות הביטוח לא תמיד ירוצו לשלם ללקוחו שלהם ובמקרים רבים אף יעמיסו קשיים וימשכו את הזמן.

מי יכול לעזור לנו מול הביטוח?

עורך דין ביטוח הוא זה שילווה אתכם במקרה של תביעת ביטוח. רק פניה לעורך דין מהתחום תביא להיענות שלה חברת הביטוח. לא כל עורך דין אשר מתמחה בתחום יצליח לספק את הסחורה וכדאי לפנות רק לעורך דין מומלץ שכבר מחזיק בהצלחות רבות ויוכל להציג אותן. מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של עורך הדין או המשרד שהוא עובד אתו ולראות את הרזומה שלו. תביעת ביטוח עשויה להיות מסובכת וכדאי להצטייד בעורך דין בשלב הכי מוקדם שניתן.

חברת הביטוח עצמה מצוידת בעורכי דין משלה ורק עורך דין שמבין בנושא ידע כיצד לדבר איתם ולקדם את הנושא. בימים כתיקונם מוגשות תביעות רבות כנגד חברות הביטוח. זו יכולה היות תאונת דרכים קלה או תביעה שקשורה למקום העבודה ואפילו תביעות אשר קשורות לביטוח של חיות מחמד.

אפשר לנסות לפנות לבד?

פנייה לביטוח לאומי באופן עצמאי עלולה להקטין את הסיכויים לקבלת פיצויים, וגם אם תתרחש הצלחה את סכום הזכייה עשוי להיות נמוך משמעותית מזה שתקבלו בליווי עורך דין מומחה. כל עוד אתם יודעים שיש מי שמטפל בתביעה שלכם כל מה שנותר לכם זה רק להמתין להוראות ממנו וללכת אתו עד הסוף.

חברות ביטוח רבות לוקחות בחשבון את התביעות שלכם ובסופו של דבר הן ישלמו לכם עד לשקל האחרון. השאלה היא כמה זמן זה ייקח. עם עורך דין שמבין בתחום זה יקרה מהר יותר ויחסוך לכם הרבה כאב ראש ובלגן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *