חיזוק מערכת החיסון

המסע להגשמה עצמית

אזרחות פורטוגלית

אנחנו חיים בעידן בו, אנשים רוצים להגשים את עצמם ומוכנים לעשות את זה בכל מקום שזה אפשרי, בין אם הם נולדו בו או לא, בין אם הם שייכים למקום או שהם מגיעים אליו מבחוץ. לכן, יש לא מעט ישראלים שבוחרים להגשים את עצמם בחו"ל והם עושים זאת באמצעות דרכון זר.

הדרך להגשמה עוברת בהוצאת דרכון אירופאי

היום הרבה יותר פשוט לישראלים להגשים את עצמם במקומות שונים, ולא דווקא בישראל. לכן כדאי לבדוק אפשרות להוציא אזרחות פורטוגלית ובכך לפתוח דלת משמעותית לחיים באירופה, אז אפשר לעבוד, ללמוד ולעשות דברים אחרים, במסגרת אותו מסע להגשמה עצמית.

לפני שנסביר מה המשמעות של מסע להגשמה עצמית, צריך להבין כיצד אזרחות פורטוגלית יכולה לעזור לנו בכך. כידוע פורטוגל שייכת לאיחוד האירופי, וברגע שאנחנו מוצאים דרכון פורטוגלי, אז אנחנו יכולים למעשה להתנייד ביבשת בצורה חופשית, ויתרה מזו, אנחנו יכולים לעבוד, ללמוד ולהתגורר בכל מקום באיחוד האירופי, קרי בכל מדינה ששייכת לאיחוד, בצורה חופשית, בצורה פשוטה ונוחה.

הוצאת אזרחות פורטוגלית היא תהליך אפשרי עבור ישראלים רבים, שכן פורטוגל מאפשרת לצאצאי מגורשי ספרד, כאלה אשר יכולים להוכיח זאת באמצעות אילן יוחסין, להוציא אזרחות ולקבל דרכון פורטוגלי. כאמור, זה יאפשר להם לעבוד וללמוד ברחבי היבשת.

איך מגשימים את עצמנו?

מן הסתם, כל אחד מאיתנו יכול לבחור את הדרך שלו להגשים את עצמו. יש מי שיבחר לעשות את זה דרך טיולים לחו"ל בלבד, אך יש רבים שיבחרו במשהו הרבה יותר קבוע, הרבה יותר משמעותי. למשל, אפשר לעבור ולהתגורר במקום מסוים באירופה, בין אם זה בעיר ובין אם זה בכפר רחוק או בחווה. אפשר כמובן להחליט לעבוד באירופה, בכל יעד כזה או אחר. צעירים רבים בוודאי יחליטו להגשים את עצמם באמצעות לימודים.

בסופו של דבר, ההחלטה להגשים את עצמנו תלויה הרבה במה שהנפש שלנו צריכה, במה שאנחנו מחפשים, במה שאנחנו זקוקים לו, בין אם זה בהיבט הרוחני ובין אם זה בהיבטים אחרים, כולל היבטים כספיים, כלכליים וחומריים בצורות שונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *