מעצב פנים

4 טיפים לאיתור מעצבת פנים מומלצת

עיצוב טוב מכבד אתכם משום שאסתטיקה היא שיקול לא פחות חשוב מהפונקציונליות של המקום. זה לא חייב להיות יקר ואפשר להשתמש במה שיש כדי להגיע למראה אחר. אבל תמיד מומלץ למצוא מישהי שתוכל לעצב לכם את הבית או את העסק כפי שאתם אוהבים ורוצים, כדי לשפר את הנראות של המקום שלכם. השאלה היא איך מוצאים מעצבת כזאת, ולהלן כמה טיפים בנידון.

מעצב פנים

  • המלצות – בוודאי נתקלתם לא מעט בעבודות עיצוב פנים שאהבם אצל חברים או משפחה, או כאלה שראיתם באינטרנט בכל מיני אתרים. אם אין לכם את שם מעצבת הפנים במפורש. כתבו אליהם או הרימו טלפון ושאלו. בהזדמנות זו, אל תסתפקו רק בשם ובטלפון. בקשו לדעת איך היה תהליך העבודה אתה ועד כמה הייתה קשובה ויעילה בעבודתה אתם. צורת עבודה וגישה היא לא פחות חשובה.
  • תיק עבודות – מלמד על כישורים יורת מאשר על תעודות. יש מעצבים מוכשרים שלמדו שנים ויש כאלה שפחות. בסופו של דבר, קובע מה שרואים בעין ואם החוסר בידע מסודר פוגם בתוצאה בקשו גם לדעת איפה למדו המעצבים. אם התוצאה מרהיבה ומתאימה לכם מבחינת תקציב ומראה, זה כבר לא חשוב איפה למדו ממילא. זה בדיוק מה שאתם צריכים. בכל מקרה, אם יש תכניות שמחייבות חתימה של הנדסאים או אדריכלים עניין התעודה חיוני ויש לבדוק זאת מראש.
  • בדיקת מקומות – אל תהססו ללכת לראות בתים ומקומות שיש בהם עיצוב שנראה לכם מושך ומעניין. יש יוזמות כמו בתים פתוחים או יש אירועים שונים שבהם אתם יכולים לאסוף שמות. אספו שמות גם כאשר לא בטוח שתצטרכו את אנשי המקצוע בקרוב, כי יום אחד אולי כן. אם התרשמתם ממקום מסוים שמרו את כל הפרטים בהישג יד.

 

  • כימיה ותקשורת – זה נפלא למצוא מעצבת פנים שהעבודות שלה הן בדיוק הטעם שלכם. השאלה הגדולה היא האם יש לכם גם יכולת לתקשר אתה ויש לכם כימיה אתה בנוגע לעיצוב העסק או הבית שלכם? התוצאה יכולה להיות יפהפייה אבל בסופו של דבר לא תשקף כל מה שרציתם רק כי לא הגעתם לעמק השווה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *