עיצוב פנים לעסקים

איך משפיע עיצוב פנים לעסקים על ההכנסות

כל בעל עסק רוצה לראות עסק משגשג. הוא משקיע בו רבות, לוקח הלוואות מהבנק, מראיין אלפי עובדים ומחשב רווחים והפסדים כל חודש. אך לפעמים הוא מרגיש שמשהו לא עובד כמו שצריך, משהו "נתקע" והוא לא מצליח לאתר את הבעיה. במקרים לא מעטים שוכחים בעלי עסק דבר אחד מהותי: עיצוב פנים. לחלק מאתנו זה נשמע אולי תמוה, אבל בעלי עסקים שישקיעו בעיצוב הפנים של מקום עבודתם יגיעו ליותר הכנסות.

עיצוב פנים לעסקים

הקשר בין עיצוב פנים לרווחי העסק

איך משפיע עיצוב פנים לעסקים על ההכנסות? אלה כמה דגשים שיעזרו להבין זאת:

  • עיצוב טוב מושך יותר לקוחות –פותחים מסעדה או חנות בגדים? כדאי שכבר בשלבים הראשונים תתאמו פגישה עם מעצב פנים. עיצוב נכון ומתאים של בית העסק מושך אליו באופן טבעי יותר לקוחות מבחוץ. לדוגמה, מסעדה שנראית מוזנחת מבפנים, גם אם יוגש בה אוכל טעים ואיכותי, תמשוך פחות לקוחות ממסעדה של בעלים שהשקיע רבות בעיטור קירות בטפטים יפים ובבחירת שולחנות עץ איכותיים. מסעדה שנראית טוב מבפנים תנעים את זמנם של הסועדים וגרור אחרי שורה של המלצות.
  • עיצוב פנים טוב מראה על רצינות –רוצים לחזק קשרים בין חברות? מקיימים פגישות במקום עבודתכם בתדירות גבוהה? עיצוב פנים איכותי חשוב ליצירת הרושם הראשוני על נציג של חברה שאתו אתם עומדים לחתום על חוזה חשוב, ויעזור לכם לשדר את המסר כי העסק שלכם הוא עסק רציני ויוקרתי.
  • עיצוב פנים מסייע בגיוס עובדים –כאשר אתם מראיינים עובדים זכרו כי לא רק אתם בוחנים אותם, אלא גם הם בוחנים אתכם. אם המשרד ייראה מוזנח ובלתי מעוצב, אתם עלולים לעשות רושם לא טוב על עובד פוטנציאלי טוב שיחליט לוותר על הצעתכם. במקרה זה, ייתכן שתאבדו עובד איכותי שיכול היה להביא רווחים לחברה.

כיצד בוחרים מעצב פנים

איך בוחרים מעצב פנים? דבר ראשון, חשבו על עיצוב שיתאים לאופי העסק שלכם. האם אתם מחפשים מעצב בסגנון פרוע כדי למשוך לקוחות לפאב הססגוני שלכם? או שאולי סגנון קצת יותר רגוע למסעדה פינתית שקטה? לאחר מכן, החלו לבחון מעצבי פנים בעלי סגנון זהה לזה שאתם מחפשים. השתדלו למצוא מעצבים טובים על ידי חיפוש באינטרנט או תשאול חברים טובים שגם להם יש עסק. נסו לבדוק כיצד השפיע עיצוב הפנים על העסק של חברכם? האם הוא משגשג? האם באים אליו הרבה לקוחות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *