אירועים בטבע

כיצד מארגנים אירועים בטבע

אירועים בטבעאירועים בטבע הפכו לחלק מתרבות האירועים בארץ. בשנים האחרונות אנשים החלו בעלי האירועים יוצאים מכתלי אולמות האירועים, ועוברים לאירועים בטבע: אירועים פתוחים יותר, נושקים לשמיים, אירועים הטובעים בירוק, עם המרחבים הפתוחים המשמשים תפאורה טבעית שאין שני לה. אז כיצד מארגנים אירועים בטבע? כל העצות הטובות בהמשך.

מתמקמים היכן שמותר – כאשר אתם מחפשים מקום לחתונה בטבע חשוב למצוא מקום שניתן לקיים בו אירוע. כאשר אתם מקיימים אירוע בטבע יש לבדוק כי המקום מותר לאירועים עם רשות הטבע והגנים ועם הרשויות. יש לוודא עם המשטרה כי אתם יכולים לקיים את האירוע ויש לבדוק עד איזה שעה ניתן לקיים את האירוע במקום.

בדקו כי במקום ניתן לחנות ולקיים אירוע – כאשר אתם מוצאים מקום לאירוע בטבע חשוב לבדוק כי המקום נגיש מבחינת חניה והגעה למקום. שימו לב כי אל המקום ניתן להגיע ברגל, וכי הוא טוב לקיום אירוע. בדוק כי המקום מישורי וניתן להניח בו כסאות ושולחנות או לפחות מקומות ישיבה מבלי להתענות מאבנים ומצע שאינו נוח לישיבה. חשוב לשים לב שהמקום אפשר להקים רחבת ריקודים, לאלתר מעיין רחבת ריקודים ולהקים דוכני אוכל במידה ותרצו להגיש אוכל באירוע.

אספקת חשמל ותאורה – אירוע בטבע מחייב בדרך כלל אספקת חשמל ותאורה. לשם כך חשוב לדאוג לגנרטור חשמל. ולתאורה. חשוב להשיג גנרטור חשמל שיספק חשמל לאירוע ויהיה מספקי טוב וגדול לאספקת חשמל לכל האירוע. עוד חשוב לספר תאורה למקום ולדאוג לאמצעי תאורה מקוריים וישתלבו בצורה הרמונית עם הקונספט של האירוע. לדוגמא: אם מדובר באירוע בחוף הים ניתן לשלב עם התאורה של הפנסים גם תאורה של פנסים סינים אותם מכינים מנרות ושקיות נייר.

דאגו לבטח את המוזמנים שלכם – כאשר אנו חושבים על אירוע בטבע אנו מוקסמים מעצבם הרעיון הרומנטי של אירוע שכולו קסם, ואכן אירוע מסוג זה הוא קסום ומיוחד. עם זאת, חשוב לדאוג לפרטים טכניים וחשובים כמו ביטוח המוזמנים שלכם לכם צרה שלא תגיע. דאגו לביטוח הנכון לאורחים שלכם.

עיצוב האירוע לפי קונספט – חשוב שהאירוע יהיה מעוצב לפי הקונספט המתאים. אם אתם מתכננים אירוע במדבר תוכלו לעצב את האירוע בסגנון שאנטי מדברי עם פינות ישיבה על מחצלות, ואוכל מדברי שמוגש על מגשים גדולים. אירוע ביער למשל הוא אירוע קונספט שמשתלב עם הסגנון האירופאי בו שולחנות ארוכים מלאים בפרחים פראיים ומנות עשירות בצבעים שמוגשות לאורחים עם יין טוב ומוזיקה  אירית ברקע. בחרו את העיצוב שמתאים לקונספט שלכם והיו ייחודיים.

אולי תרצו לקרוא על: מסעדות מומלצות בתל אביב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *