איך לבטל פוליסת ביטוח ולהשאר בחיים

איך לבטל פוליסת ביטוח ולהשאר בחיים

אם אתם מרגישים שאתם מוצאים הון על ביטוחים, אתם ממש לא היחידים. כתבות ופרסומים שעלו לאחרונה מבשרים כי שקל אחד מתוך כל שבעה שקלים של הוצאה משפחתית מופנה לטובת ביטוח. אם אתם חושבים שלעבור בין ספקי שירות בענף התקשורת זה קשה, אתם בוודאי חושבים שכמעט בלתי אפשרי לבטל פוליסת ביטוח ולהישאר בחיים. זה נראה כל כך קשה ומסובך ומפחיד, אך שרבים מרימים ידיים ונשארים עם ביטוחים מיותרים או עם כפל ביטוח. איך לבטל פוליסת ביטוח בלי טעויות, נסביר. 

מה לבדוק לפני ביטול פוליסת ביטוח 

ביטוחים עשויים להיות חשובים, אפילו הכרחיים. אבל, תמיד צריך לשים לב למאפייני הביטוח המלאים וגם למאפיינים של המבוטח, כלומר את, אתה או בני המשפחה האחרים, המבוטחים. לפני שמבטלים ביטוח צריך לוודא האם הביטוח הזה מתאים לכם על פי מאפייני גיל, על פי מצב משפחתי, מצב בריאותי, מצב פיננסי כללי. כמובן, יש לבדוק את כל תיק הביטוח ואף פעם לא להתייחס אך ורק לביטוח יחיד. רק כשמקבלים את תמונת המצב המלאה, אפשר לדעת מה לבטל ומה להשאיר. אם חסר לכם ידע בנושא זה, קיימת דרך לגשר על הפער ולהבין יותר. 

כך תבינו איך לבטל ולחסוך כסף רב 

מבחינה טכנית, איך לבטל פוליסת ביטוח – זה לא באמת מאוד מסובך. צריך רק לגלות נחישות ולהודיע לחברת הביטוח בצורה חד משמעית, שאתם רוצים לבטל. אך כדי להבין מה לבטל ומה לא, תצטרכו ידע, והרבה. תוכלו לעיין בכל הפוליסות שלכם, עם האותיות הקטנות. אבל אם משהו לא מובן או שזה נראה כמו משימה בלתי אפשרית, יש דרך מאוד פשוטה. להתייעץ עם יועץ ביטוח אובייקטיבי. הוא יבדוק את כל התיק הביטוחי שלכם, ויעניק גם המלצות לביצוע. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *