מסירי השיער המומלצים לשנת 2020

מסירי שיער

אחד המכשירים הפופולאריים לטיפוח אישי, הוא מסיר שיער. מדובר במכשיר שמאפשר להסיר שיער בצורה פשוטה ונוחה, בפעולה שאיננה גורמת לתחושת כאב, והוא מאפשר הסרת שיער בצורה נקייה וחלקה.

מה הם מסירי השיער המומלצים לשנת 2020

בראון סילק 9

יש לא מעט מסירי שיער, וטוב לדעת כי את בראון סילק אפיל 9, אפשר למצוא במגוון רחב של חנויות ואתרי אינטרנט. מדובר במכשיר הסרת שיער ייחודי, עם זמן עבודה של 40 דקות, הוא חסין מפני מים, אפשר לעבוד איתו גם בחיבור לחשמל וגם באופן אלחוטי, מה שאומר שגם אפשר לקחת אותו איתנו לטיולים. יש לו 40 פינצטות, הוא מכיל חלקים מותאמים, מאפשר הסרת שיער חלקה, פשוטה, כזו שמאפשרת לעור להרגיש מאוד נעים אחרי הפעולה.

בראון סילק 7

כמו שניתן להבין, מדובר בדגם יותר ישן של בראון סילק, ועל כן הוא גם פחות מומלץ מהדגם החדש. אומנם הוא כולל אותו מספר פינצטות (40), אך הוא כולל פחות חלקים ופחות מותאם למצבים שונים. על כן, הוא גם פחות מומלץ ממנו.

אמוג'י

מדובר במכשיר שאומנם נחשב עוצמתי, אך צורת העבודה שלו הרבה פחות נוחה, בין היתר בגלל שהוא לא אלחוטי וגם איננו חסין ממים. זה אומר שחייבים להקפיד שהוא יהיה מחובר לחשמל וכן לוודא שהוא לא נרטב במהלך העבודה. מדובר במכשיר שמתאים יותר לשימוש ביתי, ולא משתלם לקחת אותו לטיולים או לנופש.

כיצד רוכשים מסירי שיער בצורה נכונה?

בשביל לרכוש מסירי שיער ברמה גבוהה, צריך לבחון היטב פרמטרים מסוימים שיכולים להשפיע כך או אחרת על תהליך העבודה שלהם:

עוצמה

על מנת שנוכל להסיר את השיער בצורה מהירה, מבלי לבזבז זמן לחינם, אך בצורה איכותית, אפקטיבית, יש לבדוק את העוצמה של המכשיר, כמה מהר וחזק הוא פועל.

פונקציות

יש לבחון אילו פונקציות יש למכשיר. בין אם זה בהיבטים של מעבר מעוצמה אחת לעוצמה אחרת, ובין אם זה ברמת הדיוק שהמכשיר פועל על פיו.

אופציות שימוש

כאמור, על מנת שלא נצטרך לשבת עם המכשיר קרוב לשקע, יש לוודא שהוא עובד גם באופן אלחוטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *