עגילי זהב - למה הם יותר יקרים

עגילי זהב – למה הם יותר יקרים

אחד התכשיטים הכי פופולאריים אלו הם העגילים. גם אישה שלא כל כך אוהבת תכשיטים והיא לא ממש מתחברת לכל העדיים כמו הטבעות, הצמידים והשרשראות, לא תתנגד לזוג עגילים. כחי העגילים לא כל כך מורגשים, הם לא דורשים כמעט כל שמירה והגנה עליהם והם מוסיפים ותורמים רבות למראה הנשי והנאה. זו הסיבה כי עגילים זהו התכשיט היחיד שאפשר לענוד לתינוקות או לילדות קטנות. כי בעוד ששרשרת או טבעת הם לגמרי לא מתאימים לילדות קטנות וקל וחומר לא לתינוקות, הרי שהעגילים הם תכשיט לגמרי לא מגביל ואין כמעט כל בעיה עם ענידה של תכשיט כזה לתינוקות.

איזה עגילים נענוד לתינוקת?

אז כפי שציינו, התכשיט היחיד כמעט אשר אותו אפשר לענוד לתינוקות אלו הם העגילים. כאן עולה השאלה באיזה עגילים להשקיע? יש שיגידו כי תינוקת רכה לא ממש חייבת עגילי זהב יקרים. אך האמת כי זו טעות איומה. כאשר מדובר בתינוקת רכה, הרי שחשוב לדעת כי עגיל שהוא אינו עושי מחומר נקי וטהור, עלול לגרום לזיהומים, לדלקות ולכאבים איומים באזור העגילים. לא צמיד ההורים יבינו מה קרה לתינוקת ומדוע ולמה היא כל כך לא רוגעה. אך מבט קל אל מאחורי האוזן עשוי לגלות פצע מכוער, מוגלה, דם ואותו של דחייה לחומר אשר ממנו מיוצר העגיל.

מסיבה זו קיימת המלצה חד משמעית. לתינוקת רכה עונדים אך ורק עגילים העשויים זהב טהור. זה מה שיהיה טוב עבורה וזה מה שיעניק את המענה הנכון לצרכים שלה.

למה הם יקרים כל כך?

יש שישאלו, למה עגילי הזהב הם יקרים כל כך ביחס לכל התחליפים הקיימים כיום בשפע בשוק. אז התשובה היא ברורה לחלוטין.
עגילי זהב עשויים מחומר יקר מאוד אשר משקלו נמדד בגרמים. כל גרם עולה כמה עשרות שקלים. ברור כי ככל שהעגיל יהיה גדול יותר הוא גם ישקול יותר ועל כן מחירו יהיה גבוה יותר.

זהב נמדד בזהב

כל תכשיט זהב למעשה הוא יקר יותר מכל תחליף אחר. וכשמדובר בעגילים, לא כדאי ללכת על חיקויים.

המאמר באדיבות  lory מותג תכשיטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *