שיווק לעורכי דין

מידע כללי אודות אובדן כושר עבודה

כול דם שנפגע או חלילה חלה ואיבד את כושר העבודה שלו והמסוגלות שלו לעבוד, ברור הרי שכושר השתכרותו תרד משמעותית וכמו כן הכנסותיו, עד למצב של אי הכנסה כלל. במצב שכזה חשוב לבחון את כול המקורות שמהם יכול כול נפגע שכזה לקבל הכנסה, כגון, פנסיה, פוליסה של חברת הביטוח, ביטוח לאומי וכול מקור כזה או אחר.

לצערנו ישנם מקרים רבים שנפגע לא מודע לזכויותיו שלו בעת המצב שהוא נקלע אליו. ובעקבות זה נמנעת ממנו הכנסה שתסייע לו להמשיך את השגרה של החיים שלו. בנוסף לזאת, גם אם יש וקיימת מודעות ערה למצבו, ניתן לראות לעיתים שהוא עצמו לא יודע כיצד לתבוע את מה שמגיע לו, באופן מקצועי שלא יניב חיכוכים וקשיים, מה שיכול לגרום לו לקבל פחות כסף ממה שהיה מסוגל לקבל, אילולא היה נעזר בגורם מקצועי כגון עורך דין תביעות אובדן כושר עבודה, אז סיכוייו היו הרבה יותר גבוהים, היה נמנע ממנו כאב ראש ותסכול וכול הזכויות שלו היו מתקבלות באופן מלא.

חברות הביטוח
כידוע, חברות הביטוח כול מטרתן הן רווח, הן הוקמו בשל מטרה זו, וככאלו הן לא ממהרות לשחרר כספים או לאשר תביעות שהוגשו על ידי מבוטח שלהם שלצערו נקלע למצב שאין לו אפשרות לעבוד ולהתפרנס. לא מעט מודעים למצב התנהלותן של חברות הביטוח, שברגע האמת והקריטי בו אדם חייב להסתייע בהן, לאחר ששילם את התחייבותו מדי חודש, את הפוליסה, בדיוק למקרה מהסוג הזה, יהיה לו קשה לתבוע את מה שמגיע לו על פי חוק.

הרבה חברות מפגינות התנהלות קשוחה ולעיתים אף דוחות על הסף תביעות אלו. במקרה הטוב חברות ביטוח מאשרות סכום שהוא חלקי למדי ומנסות בכול דרך וצורה להתחמק מתשלום עבור המבוטח שלהן במגוון של טענות, כאשר האהודות עליהן מכול הן הטענות: 'אי גילוי', או "אי עמידה בתנאי הפוליסה".

עורך דין אובדן כושר עבודה
במצב כזה חייב יהיה להיכנס לתמונה עורך דין מיומן  שיודע להתנהל מול אותם גופים, כמו חברת הביטוח, ביטוח לאומי וכו', לדרוש מהם את כול מה שמגיע למבוטח, להתנהל מול סוללת עורכי הדין שמחזיקים חברות הביטוח בדיוק למצבים אלה.

חשוב לכול מבטוח שמצא את עצמו במצב של אובדן כושר עבודה, לא להגיע לזירה הזו לבד, המצב שאליו נקלע הוא לא פשוט ולכן חשוב להסתייע עם אדם מקצועי ומהימן שיכול למצות עבורו את כול זכויותיו ויותר מזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *