איך להעביר בכיף את ימי הקיץ?

הקיץ כבר פה, ימי השרב כבדים מאד, ויותר אנשים רוצים להעביר את הזמן שלכם בבית בצורה נעימה הרבה יותר.

מזג האוויר הים תיכוני הוא כזה שיכול להיות מעיק בעיקר כאשר גרים בערים צפופות בהן המרחבים אינם גדולים.

אבל איך אפשר בכל זאת ליהנות מאוויר נעים בקיץ ולשפר את תנאי המחייה? הנה כמה טיפים טובים להתמודדות:

רשתו את החלונות – כדי שתוכלו להנות מזרימת אוויר טובה ברחבי הבית, חשוב לרשת את החלונות וגם להתקין דלת רשת בכניסה לבית. הרשתות יקנו לכם את האופציה להותיר את החלונות והדלתות פתוחים בחודשי הקיץ ובכך להכניס אוויר נקי לבית. בנוסף, רישות של חלונות ודלתות ימנע כניסה של מזיקים למבנה, כאשר מזיקים ידועים כנפוצים יותר בחודשי הקיץ.

אטמו את הגג – חשוב לבצע איטום לגג שלכם וזאת על מנת להוריד את הטמפרטורה במבנה לפחות בשתי מעלות. כאשר מבצעים איטום או זיפות לגג המבנה, ניתן להגן עליו מפני אקלים כמו שמש חזקה או גשם חזק במיוחד. 

בנו פרגולה – אם התברכתם בחצר גדולה או במרפסת: תמיד מומלץ לקראת הקיץ לבנות פרגולה הלוא היא סכך שמגן על הבית ועל החצר מפני השמש. כדי ליהנות מקירור גם שאתם נמצאים מתחת לפרגולה חשוב להתקין מאוורר תקרה לגינה, כאשר מאוורר זה שמותקן על גבי הפרגולה יכול לאפשר לכם אוויר נעים גם שאתם מחוץ לבית.

התקינו מזגן שמתאים לצרכים שלכם – כידוע בשל המזגנים, צריכת החשמל עולה פלאים בחודשי הקיץ ולכן רבים נמנעים לרכוש ולהתקין מזגן. עם זאת במידה ותרכשו מזגן שמתאים לגודל הבית והדירה שלכם ואם תרכשו מזגן אינוונטר שיודע כיצד לחסוך בצורה חכמה בחשמל, תוכלו ליהנות מאוויר קריר במחירים זולים יותר.

לסיכום, הצללת החצר, מאוורר תקרה לגינה, איטום נכון של הגג, רישות והכנסת אוויר נקי לבית – כולם הופכים את החצר והבית שלכם למקום שהרבה יותר כיף ונעים לשהות בהם בימים הקיץ החמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *