לימודי אנגלית מדוברת

לימודי אנגלית מדוברת – מדוע חשוב לקחת קורס בתחום

לימודי אנגלית מדוברת

רוב האנשים בישראל יודעים לדבר אנגלית ברמה מסוימת. חלקנו למדנו אנגלית עוד בבית הספר היסודי ובוודאי בתיכון, היום יש ילדים שלומדים לדבר אנגלית כבר בגן. חלקנו למדנו אנגלית בצבא או אחרי הצבא במסגרות שונות, וכמובן, שכמעט כל הישראלים למדו לדבר אנגלית בזכות תוכניות טלוויזיה, סרטים ומוזיקה שצפינו בהם או האזנו לה במהלך השנים.

עם כל זה, יש לא מעט מצבים בהם אנחנו נגלה שיש לנו קושי מסוים לנהל שיחה באנגלית עם דוברי השפה. זה יכול להיות כשאנחנו נוסעים למקום מסוים ואז אנחנו מגלים קושי לנהל שיחה עם אנשים מקומיים, זה יכול להיות במסגרת העבודה, במסגרת רשתות חברתיות או באמצעים אחרים בהם אנחנו משתמשים בשביל להכיר אנשים זרים ועוד.

חלקנו בוחרים להתעלם על הקושי הזה בדרכים שונות, לעיתים עד כדי כך שאנחנו פשוט נעלמים מלבצע פעולות שונות בשביל שלא נצטרך להתמודד עם המצב בו אנחנו נמצאים. אחרים פשוט בוחרים להתמודד ישירות עם הבעיה ואת זה אפשר לעשות דרך לימודי אנגלית מדוברת.

על פניו, אנחנו יכולים להגיד לעצמנו, שזה מספיק לשמוע מוזיקה באנגלית או לצפות בסדרות באנגלית וכך אנחנו יכולים ללמוד כיצד לדבר, אך זה לא נכון. מה שאנחנו שומעים בטלוויזיה ובמקורות אחרים זה לא בהכרח אנגלית שאנחנו יכולים להשתמש בה בשיחות שלנו, הרבה פעמים זו גם אנגלית לא תקנית לגמרי, שלא נדבר על זה, שגם אם נשמע את השחקנים מדברים, זה לא אומר שנפנים בדיוק מה הם אומרים ומה המשמעות של המילים.

כמו כן, במסגרת לימודי אנגלית מדוברת עם Bright English, אנחנו לומדים את השפה בצורה ברורה, בצורה נכונה, לומדים כיצד לבנות משפטים, איך לומר מילים, איך לדבר עם אנשים בצורה תקנית. הקורס מתנהל באמצעות שיחות עם מרצים ומורים שאנגלית זו שפת האם שלהם או שהם מדברים אנגלית ברמת שפת אם. אלה דברים שביום יום אנחנו לא בהכרח נהיה חשופים להם. לכן משתלם לקחת קורס כזה, בין אם אנחנו יודעים אנגלית ברמה בסיסית ובין אם לאו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *