רמי שקלים

פועלו ועיסוקיו של ד"ר רמי שקלים

כאשר מדברים על אנשים שמתמחים בתחום הקבלה לעומק, נהוג הרבה פעמים להתייחס לשמות מן העבר שעסקו בנושא או לרבנים שונים אשר מוכרים בציבור הישראלי בזכות חשיפה גדולה בתקשורת. אך לצידם, אנחנו יכולים למצוא לא מעט דמויות נוספות שמתמחות בנושא זה, הרבה פעמים מדובר על דמויות שהקדישו את כל חייהם ללימודים של קבלה יהודית בצורות שונות, הרחבת הידע בהיבטים שונים, והם דואגים להעביר את כל מה שהם למדו הלאה.

דוגמא טובה לכך הוא ד"ר רמי שקלים. מומחה לקבלה אשר מחזיק שלושה תארים בתחום, ולצד הרצאות, סדנאות, שיעורים ומפגשים שונים בתחום, הרי שהוא גם כותב ספרים רבים בתחום והוא דואג להעביר את הידע שלו הלאה על מנת שעוד אנשים ייהנו ממנו.

רמי שקלים

ד"ר רמי שקלים החל את לימודיו דווקא בתחום המדעים, יש לו תואר ראשון בכך, לאחר מכן הוא עבר ללמוד את הנושא של פילוסופיה יהודית וקבלה, והוציא תואר ראשון, שני ושלישי בתחום. עבודות המאסטר והדוקטורט שלו בתחום הפכו לספרים אשר נמכרים הן דרך האתר שלו והן דרך חנויות ספרים שונות ברחבי הארץ. את דרכו בתחום הוא החל בלימודים אצל גדול המקובלים הרב מרדכי שערבי.

עם הזמן הוא החל גם להעביר הרצאות לקהל הרחב, בין אם מדובר בקהל של יחידים אשר מגיעים להאזין לו ובין אם מדובר בקהל של קבוצות אשר פונות אליו על מנת לשמוע את ההרצאות שלו. כאמור, לצד הרצאות הוא החל להעביר גם שיעורים וקורסים בתחום. בין היתר מדובר על שיעורים וקורסים בנושא של נומרולוגיה, עין הרע, תורת החלום ועוד.

לא מעט אנשים פונים אליו, מכל רחבי הארץ, במטרה ללמוד ממנו את הנושאים הנ"ל, מתוך כוונה לדעת כמה שיותר כמובן. ד"ר רמי שקלים דואג להעביר להם את הידע בצורה אמינה, נוחה וברורה.

צריך לומר, עם כל ההצלחה שלו ועם כל זה שהוא צבר לא מעט ידע בתחום, הרי שהוא עדיין משקיע ימים כלילות בשביל ללמוד את התחום, להרחיב את הידע שלו, לחקור ולגלות עוד ועוד דברים חדשים בנושא.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *