חיטוי משרדים מקורונה - המדריך המלא

חיטוי משרדים מקורונה – המדריך המלא

נגיף הקורונה שחדר לחיים שלנו לפני כמעט שנתיים, הפך אותם על פיהם. לאוצר המילים שלנו נוספו הרבה מילים חדשות שלא חשבנו מעולם שנכיר, כמו בידוד, משפחה גרעינית, ריחוק חברתי, מרחב קולי ועוד. יש גם הרבה מושגים חדשים שנחשפנו אליהם כמו מקדם הדבקה, בדיקות אפידמיולוגיות, מודלים שונים ותווים בצבעים שונים. בקיצור, העולם השתגע. אבל מה, למדנו לחיות עם זה. וכיום, כמעט ואין אדם שלא עבר בידוד בשל חשיפה לחולה קורונה או שלא חלה בעצמו בקורונה.

חוזרים למשרד אחרי בידוד? זה מה שאתם צריכים לעשות

טוב, אז זה קרה גם לכם. המשרד שלכם נסגר ונכנסתם – כל העובדים – לבידוד. אם זה בשל לקוח שהתברר כחולה או שמדובר בעובד מתוך המשרד שנדבק בקורונה. בכל מקרה, לפני שחוזרים מהבידוד, כדאי מאוד לחטא את המשרד ולנקות אותו היטב בשביל למנוע את הסיכון הקטן ביותר שמא נשאר זכר מהנגיף על אחד ממשטחי העבודה או במקום אחר כלשהו במשרד.  יש לנקות את כל השטח עם חומרי חיטוי, לשטוף היטב את הרצפה ואת חדרי השירותים. מומלץ להשליך שאריות מזון שאולי נגועים ולחטא את כל משטחי העבודה והשטחים הציבוריים.

הקפדה על היגיינה מונעת מחלות

כבר אמרו החכמים – לאו דווקא בהקשר של הקורונה – כי היגיינה מונעת מחלות. ואם כך, חשוב להקפיד על חיטוי משרדים מקורונה הרי מה יותר פשוט מלשמור על היגיינה נאותה בשביל שלא להידבק בקורונה? על כן, מומלץ מאוד להתקין מתקנים עם בקבוקי אלכוג'ל בסמוך למשטחי עבודה, להקפיד על מרחק בין העובדים, לא לאכול ארוחות ביחד והכי חשוב, לחטא את משטחי העבודה אחרי כל שימוש ואת המרחב כולו בסיום כל יום. כך תוכלו להיות בטוחים כי עשיתם הכול בשביל למזער את הסיכויים להידבק בקורונה.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://clearona.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *