כיצד אפשר לעצב מטבח בסגנון כפרי?

מטבח כפרי הוא כזה שמאופיין בהמון רחש ופעילות תוך שילוב משטחים גדולים לעבודה עליהם, בניית ארונות מטבח עשויי עץ מלא ושימוש בשלל אביזרים וכלים אשר הופכים את המטבח לכפרי וחמים.

כיום רבים מחפשים אחר עיצוב מטבח בסגנון כפרי, אבל כיצד אפשר להקנות את המראה הזה לחלל שבו נמצאים עם החברים, המשפחה ובני הזוג? הנה כמה טיפים לעיצוב נכון יותר.

שימוש במשטחים רחבים  – כאשר אתם מעצבים את אזור המטבח: נסו לבצע שימוש רב יותר במשטחי עץ ולשים פחות את הדגש על שיש שנותן אווירה קרה וסטנדרטית. שימוש בבוצ'רים שעליהם ניתן גם לעבוד וגם לארח: הוא שימוש נפוץ במיוחד בעיצוב.

קרמיקה למטבח – דרך נוספת להקנות את המראה המבוקש האו באמצעות שילוב קרמיקה מתאימה למראה הכפרי. כיום אפשר לחפות את הקירות באזור הבישול בצורה שמתאימה לשלל עיצובים, כאשר קרמיקה למטבח בסגנון כפרי המשלב צבעים חיים, מראה עתיק במקצת והמון השקעה, היא כזאת שתתאים למי שרוצה ליהנות מהמראה הים תיכוני – כפרי.

שימוש בכלים מסיביים – נסו להציב בכמה ארונות פתוחים שיהיו מתאימים לכלים כלים מסיביים כמו קערות גדולות, מסננות אלומיניום רחבות, כפות עץ וכל מה שמזכיר לכם את המראה הכפרי. בנוסף נהוג בבניית מטבח בסגנון זה להוסיף כלים חשמליים המעוצבים בסגנון וינטג' המשתלב בצורה מושלמת עם המטבח הכפרי.

שימוש בארונות כבדים – דרך נוספת להפוך את אזור הבישול והאירוח לכפרי ובעל מראה נוסטלגי היא באמצעות שימוש בארונות כבדים. שימוש בארונות משווקי פשפשים בעלי זכוכית לבנה או שקופה, שימוש בשידות רחבות, ובשלל חפצים שנראים עתיקים וכבדים יקנו למטבח שלכם את המראה המבוקש. 

תאורה נכונה – עוד חשוב לשים לב כי אתם משתמשים בתאורה נכונה במטבח. תאורת מטבח עליה להיות מספיק חזקה כדי שניתן יהיה לעבוד בצורה נוחה, אך עם זאת חשוב לא להשתמש בתוארה קרה או פלורסנטית שהיא ההפך מהמראה הכפרי שאתם שואפים איליו.

התייעצו עם אנשי המקצוע, תכננו, שרטטו, הוציאו פריטים והוסיפו חדשים ובכך תוכלו לקבל את מראה המטבח המושלם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *