ניקיון משרדים בערב עם מפתח – איך מוצאים חברה אמינה?

brush-15931__3401

משרדים רבים בישראל שוכרים שירותי ניקיון חיצוניים אשר מגיעים אליהם בערב, אחרי שאחרון העובדים עוזב את המקום. מדובר על חברות ניקיון אשר מעסיקות עובדים ואלה מגיעים אל משרדים נעולים, פותחים אותם ואז הם מתחילים בעבודת הניקיון.

מדובר בעניין שהוא לא תמיד פשוט, מאחר ובעלי המשרד צריכים להשאיר מפתח לעובדי הניקיון ובכך הם אמורים לסמוך עליהם. הרי ברגע שנותנים לעובדי ניקיון מפתח (כמו לכל גורם שאיננו עובד מן המניין במשרד), יש כאן של אמינות, עד כמה אפשר לסמוך עליהם שלא יגנבו שום דבר, שלא יעבירו לאף אחד דברים שאסור להם להעביר, שלא יחטטו בחומרים רגישים או שלא יעשו שום נזק.

יש דרכים שונות כיצד למצוא חברה אמינה אשר אפשר לסמוך עליה. חשוב להבהיר כבר בהתחלה, כמו בכל דבר בחיים, זה דורש זמן. אמון הוא לא דבר שנבנה ביום אחד, בוודאי כשמדובר בגורם זר שאנחנו לא מכירים ואנחנו אמורים להסתמך על גורם אחר (המעסיקים של העובד) שאכן מדובר באנשים שניתן לסמוך עליהם.

כיצד מוצאים חברת ניקיון אמינה?

ראשית, דרך האינטרנט. אנחנו יכולים להיעזר בהמלצות וחוות דעת של גולשים אשר התנסו כבר בעבר בשירות ניקיון משרדים בערב עם מפתח. אנחנו יכולים גם לקרוא את אותן המלצות וחוות דעת וגם לברר אצל אותם גולשים, מה דעתם, כיצד היתה העבודה עם החברה אותה הם שכרו, כמה זמן הם עבדו איתה ועוד.

שנית, אנחנו תמיד יכולים להסתמך על המלצות וחוות דעת של קרובים. בין אם אלה חברים שלנו, קרובי משפחה או גורמים שאנחנו מכירים מתוך התחום. אופציה נוספת היא לברר בקרב משרדים שכנים, כאלה שנמצאים באותו בניין שלנו. אז אנחנו יכולים להחליט על פי ההמלצות שקיבלנו, מי החברה המועדפת עלינו.

שלוש, לפחות בשלב הראשון של העבודה המשותפת, מומלץ להישאר במשרד, כך אנחנו יכולים לראות מה טיב העובדים, האם הם עובדים או עושים דברים אחרים, האם הם מגששים בשביל להבין מה נמצא איפה או שהם עסוקים רק בניקיון.

חשוב מאוד גם להיפגש עם בעלי החברה ולשמוע מהם, כיצד הם מונעים אפשרויות של גניבה או כל פעולה לא חוקית אחרת מצד העובדים שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *