ניקיון בתים

שירותי סידור בתים וניקיון בדירות אגרנות

דירות אגרנות הן הגדרה כוללת לדירות מוזנחות הסובלות ממספר מפגעים סביבתיים הנוצרים כתוצאה מאחסון יתר של פריטי תכולה בשטח הדירה. דירות אלו שייכות בין היתר לאגרנים כפייתיים האוספים ואוגרים בדירותיהן פריטי תכולה שונים ומשונים מכל הבא ליד, או לחילופין, לאנשים המתקשים להשליך פריטי תכולה ישנים שאינם נחוצים להם עוד.

ניקיון בתים

אחת מהדרכים להתמודדות עם סביבת מגורים מוזנחות ומזוהמת המאפיינת את דירות האגרנות היא באמצעות ביצוע עבודות פינוי דירות אגרנות ושירותי סידור וניקיון מקצועיים המיושמים על ידי צוותי פינוי מנוסים העוסקים בתחום זה. פינוי דירות אגרנות הינו הליך מקצועי שמטרתו: פינוי, סילוק והוצאה של כל פריטי האגרנות משטח הדירה והכנתה לקראת הליכי סדר וניקיון שנועדו לצרכי השבתה של סביבת המגורים לסביבה הראויה למגורי אדם.

מכיוון שדירות האגרנות מתאפיינות במפגעים שונים כגון: קרדית האבק, סימני עובש ורטיבות בקירות הדירה, הימצאותם של מזיקים ומכרסמים בשטח הדירה ואווירת מחנק העולה משטח הדירה, הליכי הפינוי, הסדר והניקיון בדירות אלו חייבים להיות מיושמים על ידי אנשי מקצועי מובילים המחזיקים ברשותם את כל הציוד הנדרש לצורך ביצוע העבודות בדירה.

בשלב הראשון של העבודות, חברות הפינוי פועלות לפינוי מהיר ובטיחותי של כל אותם פריטי תכולה ישנים המהווים חלק מתכולת האגרנות המאוחסנת בשטח הדירה, ורק לאחר השלמת מלוא עבודות הפינוי, מגיע השלב השני במסגרתו מבוצעות בשטח הדירה מספר פעולות סדר וניקיון הכוללות בין היתר:

  • חיטוי יסודי של מתקני הדירה כגון: כיורים, אמבטיות, ברזים, אסלות וכדומה
  • פירוק ארונות קיר ומטבח רקובים
  • שטיפה יסודית של כל חלקי הדירה –כולל הסרת שומנים ולכלוך נוקשה ממתקני הדירה
  • תיקון בלאי במתקני הדירה דוגמת: רשתות, חלונות, תריסים, דלתות פנים וכדומה
  • סיוד קירות הדירה וצביעתם
  • פעולות הדברה במידת הצורך או ביצוע עבודות חיטוי להרחקת מזיקים ומכרסמים

עבודות הסדר והניקיון בדירות אגרנות בשילוב עבודות הפינוי המיושמות בשלב הראשון של השירות, מאפשרות לבעלי הדירה ליהנות מסביבת מגורים מסודרת, נקייה והיגיינית, ובאמצעותן ניתן להשיב את סביבת המגורים למקום הראוי למגורי אדם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *