בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחד האנשים החיוניים והמוערכים ביותר בארץ. מדובר על אלוף משנה במילואים, בעל וותק של שנים בתפקידי פיקוד שונים בצה"ל. מעבר לכך, מדובר על אדם בעל ניסיון רב שנים בעבודה מול משרדי הממשלה השונים וביצירת שיתופי פעולה שונים ביניהם. כמו כן, בני ינאי עבד מול החברות הגדולות והמוכרות ביותר במשק, במגוון רחב של תפקידים בכירים. אך מעבר לכל העיסוקים האלו, מדובר על אדם שמאמין בתרומה לזולת ובעזרה לנזקקים, הקליקו למידע נוסף. הוא לוקח חלק פעיל במאבק החברתי לצורך צמצום הפערים בין תושבי הפריפריה לתושבי המרכז, על ידי מגוון רחב של התנדבויות. למשל, הוא עסק בשיפוץ הבתים של יוצאי אתיופיה בשדרות ושל קשישים עריריים בנתניה. כמו כן, הוא תרם מוצרי חשמל בסיסיים לנזקקים ועסק בהתנדבות בשדרות בזמן ההפגזות.

בני ינאי – קווים לדמותו

בני ינאי הוביל במהלך הקריירה הצבאית שלו מאות חיילים ומפקדים, ייעץ להם ועיצב את המסלול הצבאי שלהם. בתפקידו האחרון הוא שימש בתור סגן מפקד אוגדה ולפני כן, עסק בתפקיד בכיר בפיקוד צפון, בתור מפקד מערך מורכב ואסטרטגי. כמו כן, הוא שימש במשך 7 שנים בתור מג"ד יוצאי יחידה מיוחדת, תפקיד הדורש אחריות, מיומנות וכמובן המון סבלנות ואהבה לפקודים שלו. 

במהלך הקריירה האזרחית שלו, בני ינאי עסק רבות בניהול של שיתופי פעולה בין משרדי הממשלה השונים, ביניהם משרד ראש הממשלה, משרד החקלאות, משרד השיכון, משרד האוצר ועוד. תחומי העיסוק שלו היו מגוונים, אך עיקר העשייה שלו התמקדה בתחומי "ישראל דיגיטלית". במהלך תפקידיו השונים, הוא עסק בתכנון ובעיצוב של פלטפורמות דיגיטליות מתקדמות וניהול של עבודה מול הרשויות המקומיות. בין היתר, הוא היה אחראי על מרכזי צעירים רבים, הקמה של כפרי סטודנטים, פיתוח כלכלי למגזרי מיעוטים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *