קולר נגד נביחות

יתרונות אילוף הכלב עם קולר נגד נביחות

קולר נגד נביחותלהביא חיה כמו כלב אל הבית יכו להיות דבר שבגדר הגשמה של חלום, אולם יחד עם כל הטוב הזה שכולל המון רגעים של ליטופים ומשחקים יחדיו חייבים להבין כי מדובר בחיה חסרת ישע אשר זקוקה לטיפול חם ואוהב של המאמצים שלה גם כאשר זה לא ממש נוח או מתאים ללוח הזמנים שלנו. לכן, חשוב לדעת לבחור את סוג הכלב שמתאים לסוג האדם ולאורח החיים שלו עד כמה שניתן כדי ששני אלה לא יתנגשו במקרה של אדם מבוגר ולא ממש פעיל או אדם שנמצא רוב הזמן מחוץ לבית, שבמקרה כזה עדיף שלא לאמץ אלא אם קיים אדם שיכול להוציא את הכלב לטיול בזמנים אלה.

מעבר להתאמה בין האדם לבין הכלב שהוא רוצה לאמץ מבחינת האופי של כל אחד מאלה ואורח החיים הקיים, חייבים לדעת כיצד לאלף את הכלב כדי שזה ידע כיצד יש להתנהג בסביבה של הבית ומחוצה לה. הדבר חשוב עוד יותר כאשר מדובר בכלב צעיר שעדיין לא היה חי בבית ואינו יודע כלל את כללי ההתנהגות עם בני אדם. את האילוף אפשר לבצע לגמרי לבד במידה וחשים ביטחון עם כלבים ויש כבר ניסיון עם כלבים שאילפתם בעבר עוד בתור ילדים, אולם כאשר מדובר באנשים שלא ממש יודעים מה הכלב צריך כדי להיות מאולף, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע ולרכוש את הכלים הנכונים לעבודה חשובה מעין זו.

איך מאלפים כלב

קולר נגד נביחותכמובן שאפשר לקחת את הכלב אל קורס אילוף שבו המאלף המקצועי יעזור לבעלים של הכלב ולכלב עצמו לעבוד יחדיו ולעבור את כל מה שצריכים כדי ללכת בבטחה ברחוב מבלי שהכלב יחליט לברוח אל עבר כלב אחר או לנבוח ללא הפסקה על ילדים שבורחים ממנו מרוב פחד. דברים אלה חשובים ביותר במקרים של כלבים שאוהבים לנבוח ולהפגין הוכחות בכל פעם בו הם מריחים אדם שעובר ליד הטריטוריה שלהם או רואים חתול אחר שמטייל להנאתו מחוץ לבית. הדבר יכול ליצור מפגע ממשי של רעש שממנו לא סובלים כ בני הבית אלא גם כל השכנים שנמצאים בקרבת סביבת המגורים של הכלב גם כן.

אז על מנת להימנע ממקרים של קבלת קנס בשל נביחות חוזרות ונשנות שמטרידות את שנת השכנים ואפילו סכנה של לקיחת הכלב אל הסגר, אפשר להניח על הכלב קולר שאפשר לקנות בחנויות כמו חיות בעיר אשר מיועד לאילוף הכלב נגד נביחות על ידי כך שקולר זה אשר מולבש בצורה רגילה לגמרי על צווארו של הכלב משחרר צפצוף שרק הכלב שומע או פולסים חשמליים שאותם מפעילים במידה והכלב נובח ללא הפסקה בשעות הבעייתיות. לאחר כמה פעמים כאלה הכלב לומד בהדרגה מה מותר ומה אסור, והשכנים וגם בעלי הבית חוזרים לישון בשקט ללא נביחות מטרידות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *