דירות חדרים בנתניה

דירות 5 חדרים בנתניה – למה היא משתלמת

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שינויים מקיפים בדרישות לדירות מגורים בקרב ישראלים. אם בעבר משפחות, בפרט משפחות צעירות, הסתפקו בדירה של 2-3 חדרים בתחילת דרכן, עד שיכלו להרשות לעצמן דירות 5 חדרים, הרי שכיום מרבית המשפחות בוחרות להתחיל עם דירה של 5 חדרים.

יש לכך סיבות שונות, בין אם מדובר בסיבות אובייקטיביות, מרבית הקבלנים לא בונים יותר דירות של 3-4 חדרים, אלא רק דירות של 5 חדרים, מאחר וזה לא משתלם להם כלכלית לבנות דירות קטנות יותר, ובין אם מדובר בסיבות סובייקטיביות, משפחות מעדיפות להשקיע ברכישת דירה של 5 חדרים, מתוך הנחה שבעתיד יהיה להן הרבה יותר קל למכור את הדירה הזאת, מאשר דירה של 3 חדרים שיהיה להן קשה למכור (הרי צעירים לא נשואים לא יקנו דירה ומשפחות יעדיפו דירות גדולות יותר).

אחת הערים הפופולאריות ביותר לרכישת דירה של 5 חדרים היא ללא ספק נתניה. אנחנו יכולים למצוא מגוון דירות 5 חדרים בנתניה, בין אם מדובר באזורים הישנים של העיר, שם אפשר למצוא דירות ישנות וכן דירות במבנים חדשים אשר הוקמו על חשבון מבנים ישנים, דירות 5 חדרים, עם סלון וחדרי שינה גדולים, וכן אנחנו יכולים למצוא דירות 5 חדרים בנתניה באזורים החדשים של העיר, אזורי השוליים, מקומות אליהם העיר התרחבה עם הזמן.

דירות חדרים בנתניה

צריך לומר, העיר נתניה שינתה פנייה בעשור שניים האחרונים, הן בזכות אזור תעשייה חדש שהפך אותה למרכז עסקים מוביל בשרון, פיתוח אזור הים עם טיילת מרהיבה, דרכי תחבורה שנפתחו אל העיר ובתוכה, כמו כן, העיר נהנתה מהגירה חיובית אליה, הן של משפחות צעירות ממקומות שונים בארץ והן מהגירה של עולים מצרפת אז בחרו להתיישב בעיר.

היתרון הגדול של נתניה היא עצם זה שלמרות המרחק, לכאורה, היא קרובה לערים מרכזיות אחרות, חיפה בצפון, הרצליה ותל אביב בדרום, וכמובן היא קרובה גם לכל אזור השרון, כך שכל מי שעובד באזור, יכול לרכוש דירה בעיר ולהגיע כל בוקר לעבודה, בקלות רבה יחסית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *