חדרי ילדים ונוער

מחיר ניקוי דירה – מה יש לבדוק

כאשר נוצר צורך להזמין חברה חיצונית לניקוי דירה, חשוב מאוד לערוך סקר שוק מעמיק על מנת שלא 'ליפול בפח' ולהשיג את חברת הניקיון הטובה ביותר. 'ליפול בפח' הכוונה היא לחברות ניקיון שהצוות שלהן 'מחפף' בניקיון ואינו עושה את העבודה כמו שצריך, שהם משתמשים בחומרי ניקוי זולים ופשוטים, שהם חסרי ניסיון בתחום או שהמחיר שלהם מופרז ללא כל סיבה. אז אם אתם מתעניינים לגבי ניקוי דירה, זה מה שאתם צריכים לבדוק – 

לקבלת הצעת מחיר ניקוי דירה צרו קשר עם LETSCLEAN 

צוות הניקיון והניסיון שלו

שימו לב כי צוות הניקיון שעובד בחברת הניקיון הנבחרת הינו צוות מיומן ומקצועי, כזה שכבר ניקה דירה אחת או שניים בחיים שלו ויודע איך צריך לעשות את זה. כמו כן, חשוב מאוד לקחת בחשבון גם את עניין הוותק במקצוע. לא מספיק לדעת שהם מקצוענים, אלא חשוב מאוד לוודא שהם עוסקים כבר בתחום שמשך תקופת זמן משמעותית.

מה כולל הניקוי

חשוב גם לשאול את צוות הניקיון בעת הזמנת העבודה מה כולל הניקיון על מנת למנוע אי הבנה בזמן העבודה ולאחריה. במרבית המקרים, אין כל כך שאלה, מכיוון שניקוי דירה כולל מעבר בכל שטחי הבית וניקוי של כל החללים כולל מרצפות, חלונות, ארונות, הזזת מיטות וניקוי מתחתיהן, הברקת השמשות וכן הלאה. עם זאת, כן מומלץ לערוך רשימה שמית של כל המקומות שיש לנקות על מנת שצוות הניקיון לא יפספס אף אחת מהם.

מחיר ניקוי דירה בהתאם לסטנדרט

ההבדל במחיר עבור ניקוי דירה אינו משתנה באופן משמעותי בין חברה כזו או אחרת ועל פי רוב גובים עבור השירות הזה מחיר זהה בכל חברות הניקיון. כך למעשה, אין כל סיבה לשלם יותר מהסטנדרט המקובל עבור ניקוי דירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *