קסמים שחייבים לדעת

5 קסמים שאתם פשוט חייבים לדעת

מסקרן אתכם עולם הקסמים ופשוט מרתק אתכם ללמוד על קסמים שאתם פשוט חייבים לדעת? ובכן, כאן נספר לכם על 5 קסמים שנחשבים לפשוטים יחסית, אך אנו בטוחים שכל אחד מכם ישמח להבין איך הם פועלים. רוצים להחשף לקסמים יותר מורכבים? הכירו את רן גפנר אמן חושים מוכשר.

קסמים שחייבים לדעת

  • קסמים עם קלפים – בדרך כלל קסמים עם קלפים מסתמכים על זריזות ידיים וסימון של קלפים ספציפיים. כך בעצם יש שליטה לקוסם על המתרחש והוא יכול לדעת בדיוק באיזה קלף בחרתם.
  • גילוי מחשבות – תוהים איך קוראים לכם את המחשבות? ובכן, ניתן פשוט לבקש ממשתתף לבחור צבע שהוא אוהב לדוגמה, ולהראות לו שהצבע נמצא כתוב על גבי דף שהחבאתם. תוכלו באותה מידה להחביא דף עם כיתוב של הצבע במקומות שונים ולשלוף את הדף הרלוונטי.
  • העלמת חפצים – ישנן דרכים רבות להעלים חפצים מן העין, ובדרך כלל ניתן לעשות זאת בעזרת קסמים של זריזות ידיים וזריקה של החפץ לאחור או החבאה שלו מאחורי הידיים.
  • כוס מרחפת – אפשר לעשות שימוש בכוס שעשויה מקלקר, להכניס לתוכה את האגודל של אחת הידיים ולעשות כאילו הכוס מרחפת. במקרים רבים זה עובד וזה ללא ספק עשוי לגרום לכולם להתלהב.
  • הכנסת מטבע לבקבוק אטום – זה קסם שנחשב לפופולארי במיוחד וגם פשוט למדי. כל שצריך לעשות זה ליצור חריץ קטן שדרכו יהיה ניתן להכניס את המטבע לבקבוק. כך תוכלו ליצור רושם שהבקבוק אטום ולהכניס את המטבע דרך החריץ.

כפי שבוודאי ראיתם, יש לא מעט קסמים שונים שאתם יכולים לעשות בכדי להפתיע אנשים באירוע הקרוב שלכם, אבל לצד זאת יהיה כדאי לכם לזכור שאתם יכולים להפוך את האירוע שלכם להרבה יותר מעניין אם תבחרו לפנות אל רן גפנר, קוסם מקצועי שיעשה קסמים מרהיבים שאין לכם מושג איך לעשות בכלל.

אתם רק צריכים לוודא שאתם בוחרים לפנות אל קוסם שידע לעשות קסמים יוצאים מן הכלל, כך שאתם תוכלו להיות מרוצים למדי מכל מה שהוא עושה, וזה פשוט ישנה לחלוטין את כל האווירה באירוע שלכם. תחשבו היטב על הקוסם שבו אתם בוחרים לקראת האירוע הקרוב שאתם מתכננים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *