5 גרילי גז מושלמים

העולם נחלק לשני סוגים של אוהבי בשר, אלה שאוכלים אותו בכל צורה ולא מאד משנה להם הדרך שבה הם נעשים, ואלה הבקיאים ברזי המטבח הבשרי. הרבה פעמים, ובמידה רבה של צדק, הסוג השני של האנשים ייחשב כזה שאוהב באמת לאכול בשר, בעוד שהראשון כנראה יתפשר על כל סוג של אוכל, שאינו קשור בהכרח לבשר. אז אם אתם מעוניינים להצטרף למועדון הנחשק ואתם מחפשים גריל גז לבית, הנה 5 גרילי גז שכדאי לכם להכיר.

BEEFEATER

נתחיל מהיוקרתית ביותר: אם אתם מתכננים לערוך אירועי אירוח רבי משתתפים בבית, ואתם חושבים לטווח הארוך מבחינת יציבות ועמידות, Beef Eater היא בדיוק חברת גרילי הגז שאתם מחפשים. הגרילים של החברה הם גדולים וחזקים במיוחד, וכוללים פתח שקוף למעקב אחר תהליך הצלייה. טווח מחירי המוצרים של Beef Eater אמנם גבוה מהממוצע, אולם הוא מותאם בדיוק למי שמחפש הנאה וראש שקט מגריל הגז שלו לטווח הרחוק.

Vermont Castings

אחד הסודות של בשר צלי משובח טמון בבידודו בעת הצלייה אך יחד עם זאת, ישנו צורך מובנה בהצצה מדי פעם למתרחש. בדיוק לשם כך פיתחה חברת Vermont Castings את הגרילים העשויים ממספר יציקות מתכת עבות במיוחד, וכן דאגה לשמור על החום גם בעת הפתיחה של המכשיר עם מכסה עבה וכבד מאד השומר על החום מיד ברגע סגירתו מחדש.

BROIL KING

עם איכות גריל גז צפון אמריקאית קשה להתווכח, ודאי כשמדובר בחברה המייצרת מוצרים רבים כל כך למטבח, ובאופן פרטני לעולם הבשר הגריל והעישון. גרילי הגז של חברת BROIL KING הם מגוונים ועמידים במיוחד, וניתן לבחור בהם את המוצר בהתאם לסוגי הבישול והצלייה האהובים עליכם.

COLEMAN GALAXY

אם בטיחות ונוחות עומדות בראש סדר העדיפויות שלכם, הגרילים של חברת COLEMAN GALAXY כנראה יתאימו לכם מאד: עם הפרדה מוחלטת בין חלל הצריבה ובין תעלות הניקוז לנוזלים (הכוללות גם מגש נשלף לניקוי מהיר ופשוט), הבשר ישמור על עסיסיות וטריות מרבית. מעבר לכך, פתחי הגרילים של החברה הם בעלי שכבה כפולה, לשמירה והגנה מפני כוויות.

Napoleon 

אחרונים חביבים, גרילי הגז נפוליאון. חברת Napoleon הקנדית שמים דגש על פונקציונליות ונוחות בכל מכשיר, עם פטנטים ייחודיים הרשומים על שם החברה בלבד. עוד כדאי לדעת על החברה כי היא מספקת מוצרים המגיעים עם אחריות לכל החיים כך שכדאי לבדוק במיוחד את הגרילים הללו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *