פינוי מקלטים

פינוי מקלטים

מה אנשים אוגרים במקלטים? ובכן יש אנשים שאוגרים מגוון פריטי ריהוט ישנים, שבורים או שפשוט אינם רצויים. יש אנשים שאוגרים במקלט ציוד שלא נמצא לו מקום בבית הזמני שהרבה יותר קטן ממדי הבית הקודם, מבחר כלי עבודה שלא מוצאים להם מקום בבית, ציוד שמיועד רק עבור אירוח או עבור קמפינג, שלל חומרי ניקיון שאין בהם צורך ביום יום ועוד. מכאן לצד העובדה שמקלט מאפשר שמירה על מגוון מוצרים הרחק מהעין, יש לזכור שחשוב לשמור עליו מסודר ואף נקי, ובנוסף גם יש לציין שמקלט אינו יכול להיות כתובת חלופית למכולה, ועל כן אם גם המקלט שלכם ממזמן כבר אינו נראה בשיאו, הרי שמוטב להחזירו לשימוש – ראוי להחזירו להיות נקי ומסודר באופן נעים ובטיחותי.

כמה יש לשם?

כיום חברות פינוי גם יודעות להציע שירותי פינוי מקלטים. עם זאת כמה עולה התענוג אתם תוהים? ובכן פינוי של מקלטים מתמחרים באון פרטני, וזאת כי כל מקצוע מצריך היערכות אחרת, כמות אחרת של אנשי צוות, ציוד מקצועי אחר, גודל אחר של מכולה עבור ציוד ופסולת וכדומה, ואף כל מקלט עשוי להצריך שירותי ניקיון אחרים. אי לכך, אם גם אתם מבקשים ליהנות משירותי פינוי מקלטים, הרי שיש צורך לפנות אל חברה שאינה ממהרת להבטיח מחירים נמוכים, אלא יש לסמוך על חברה שראשית כל שולחת נציג על מנת שיאמוד את סדר גודל העבודה, ורק לאחר מכן ייתן הצעה שניתן לעמוד מאחוריה.

ציוד משלים

חברה שבקיאה במלאכת פינוי מקלטים, בין היתר גם יודעת כמה חשוב להגיע עם ציוד מגן עבור הגנה מרבית (הן מפני ציוד כבד והן מפני חלודה, עובש ואבק), יודעת כמה חשוב להביא ציוד טכני (כגון מסור או מקדחה), יודעת כמה חשוב להביא חומרי הדברה וחיטוי ואף יודעת כמה חשוב להגיע עם כמות נכונה של אנשי צוות, ולו על מנת לעמוד בלוח הזמנים. לבסוף נציין שכל עוד מדובר במקלט של בניין, הרי שניתן לקבל הרבה ולהוציא סכום מינימלי, וזאת כי התשלום מתחלק בין סך הדיירים – שווה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *