קניית רכבים לפירוק

למה כדאי למכור את הרכב הישן שלכם לקונה רכבים

קניתם ברכב חדש? תתחדשו! מה אתם חושבים לעשות עם הרכב הישן? רק אל תגידו שאתם מתכננים להשאיר אותו להעלות אבק בחניון. יש לנו פתרון, יש לנו רעיון מה תוכלו לעשות עם הרכב הישן.

מגרש לפירוק רכבים – התחנה הסופית של הרכבים

מכירים את המושג פירוק רכבים? זה בדיוק אמור להיות התחנה הבאה של הרכב שלכם. רכב שאינו בשימוש, רכב שעבר תאונה והפך לטוטאלוס, רכב ישן שכבר לא משתלם לתקן – כל אלה ועוד, מתאימים להימכר לפירוק. במגרש פירוק רכבים מפרידים את החלקים התקינים מהרכב הישן או התקול, ממחזרים אותם ומוכרים אותם בתור חלקי חילוף לרכבים אחרים.

אז למה בכלל למכור את הרכב לפירוק?

אם יש לכם מקום חנייה פנוי ויש לכם איפה לאחסן את הרכב אז למה לכם למכור אותו לפירוק? אז הנה התשובה. מכירת רכב לפירוק אינה רק לטובתכם. כלומר, כמובן שגם לטובתכם, אך גם לטובת הסביבה – 

  • כסף לא יזיק לאף אחד – מכירת רכב לפירוק שווה כסף. נכון שלא תקבלו על רכב כזה את מחירו המלא, אך עדיין הוא שווה כמה אלפי שקלים שחבל לכם להפסיד, נכון? הרי כסף לא מזיק אף פעם ולא יהיה רע להרוויח עוד כמה גרושים על רכב שסתם עומד ללא שימוש.
  • פינוי מקום חנייה – החניונים בארץ מלאים עד אפס מקום וכמעט תמיד צריך לעמול קשה עד שמוצאים חנייה לרכב. אז למה שלא תעזרו בכך? אם הרכב שלכם סתם עומד ללא שימוש, תמכרו אותו לפירוק ותפנו את החנייה שהוא תופס.
  • כך שומרים על איכות הסביבה – רכב שעומד ללא שימוש פולט חומרים מזהמים כמו שאריות דלק ופחמן שמזיקים לסביבה. אז תמכרו אותו, ותועילו לכם ולסביבתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *