פציעות בטיול לחו"ל

פציעות בטיול בחו"ל – למי לפנות במקרה פציעה?

פציעות בחו"ל
חברה מקצועית תעזור לכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם

פציעות בטיול בחו"ל עלולות להרוס את מצב הרוח יותר מפציעות בארץ. אתם הרי נמצאים סוף כל סוף בחופשה המיוחלת שלה חסכתם כסף רב, לקחתם חופשה מהעבודה ופינתם לה זמן מיוחד, והנה נסעתם עם יקירכם למדינה בה לא הייתם מעולם. אבל עכשיו זה קרה, ולצערכם נפצעתם! זה יכול להיות שרכב שהתנגש בכם, או שאולי נפלתם מאופניים, מעדתם במדרגות, ממעקה או שחוויתם פציעה חמורה שהובילה אתכם לבית החולים. אז מה עושים במקרה של פציעות בחו"ל? כמה עצות בהמשך.

לפני היציאה מהארץ עושים ביטוח

החיים שלנו לא צפויים, ולכן תמיד, אבל תמיד חשוב לבטח עצמכם בביטוח נסיעות לחו"ל לפי שאתם יוצאים מהארץ בין אם מדובר בטיול קצר וגם ארוך (או לפני רילוקיישן) ביטוח נסיעות לחו"ל יקנה לכם את כלל הכיסויים שתזדקקו לכם בעת השהייה בחו"ל.

מה מקנה לכם ביטוח מסוג זה?

ביטוח נסיעות לחו"ל עליו לכסות למבוטחים את כלל הוצאות הטיפול, האשפוז וההוצאות הרפואיות שתזדקקו להן בעת תאונה ופציעה בחו"ל. הביטוח יכסה את הוצאות האשפוז, הטיפול, הצילומים וקבלת הטיפול הרפואי בבית החולים. הביטוח יכסה את הוצאות הפינוי, הציוד הרפואי, הטיפול מהצוות הרפואי ההסעה לבית החולים במידה ותזדקקו לכך, צילומים ואפילו ניתוחים.

 כיצד יש לפעול על מנת לקבל את הכיסוי הביטוחי?

לאחר שהתאוששתם מהפציעה או מהתאונה שהתרחשה בחו"ל – חשוב לשמור את כל המסמכים החשובים שיעזרו לכם לקבל את הפיצוי לאחר קבלת הטיפול הרפואי. שמרו כל מסמך הקשור לתאונה, מסמכים מבית החולים, קבלות בגין האשפוז, מסמכים מהטיפול, קבלות על קניית התרופות וכל המסמכים על ההוצאות הכורכות בטיפול בכם. בנוסף חשוב לתעד את הרגעים הקשורים לתאונה. חשוב לנסות ולפרט את הגורמים לתאונה ולשמור טלפונים של עדים לתאונה או לפציעה במידה והיו עדים למקרה.

אילו סוגים של ביטוחים לחו"ל קיימים?

כיום ישנם שני סוגים עיקריים של ביטוחים לחו"ל: האחד הוא ביטוח נסיעות לחו"ל שהוא ביטוח לטיולים קצרים המתאים למי שנוסע לנסיעה קצרה לחו"ל. ביטוח זה מבטיח כיסוי רפואי נגד תאונות או מחלות שעלולות לתקוף בעת הטיול הקצר. וישנו ביטוח רילוקיישן שהוא ביטוח ארוך טווח שמתאים לאנשים שנוסעים לחו"ל לתקופות ארוכות יותר לצורך עבודה, לימודים או לצורך רילוקיישן.

 בדקו מהו הביטוח המתאים לכם ובטחו עצמכם בצורה המתאימה מכל, ובמרה שנפצעתם העזרו בחברה המתמחה בתביעת הפיצויים במגיעים לכם לאחר פגיע בחו"ל.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *