זירת סוחר

הכירו את עולם המסחר

זירת סוחר

אין אסטרטגיה אחת המתאימה לכולם. כאשר לכל משקיע יש את סיבות ההשקעה שלו, מטרות שונות, ואופק זמן להשקעה שונה, רצוי שתדעו מהם הפרמטרים שלכם למסחר.

מטרות

בראש ובראשונה, הגדירו מהן מטרות ההשקעה שלכם. האם אתם מחפשים השקעה בטוחה בעל תשואה מסוימת? האם המטרה היא חיסכון לטווח ארוך עבור לימודי הילדים שלכם או אולי אפילו פרישה נוחה עבורכם?

אפשרי שיהיו לכם מספר השקעות למספר מטרות שונות. הנקודה היא שלפני שאתם משקיעים, תכננו כמה כסף אתם רוצים להוציא עבור השקעות ומהי התוצאה הסופית אליה תרצו להגיע.

יצירת מטרות ויעדים זה לא דבר קל או פשוט. אתם צריכים להיות סבלנים, להיות מודעים לסיכונים ואת משך הזמן כחלק מתהליך ההשקעה.

הסיכונים

המילה 'סיכון' יכולה להתפרש בכל כך הרבה מובנים. אך כשמדובר בהשקעה, סיכון משמעו אפשרות לאיבוד כסף.

במילים אחרות, הכספים שהשקעתם, עם כניסתם לעולם המסחר-  זירת סוחר, יכולים רדת לטמיון אם לא לקחתם בחשבון את רמת הסיכון. כמה נמוך תרד מניה כדי שתחליטו למכור אותה?

הסיבולת שלכם להכיל את הסיכון עשויה להיות, בחלקה, אינדיקציה לאופק הזמן בו תרצו להישאר עם המניה הזו. ההשקעות שלכם צריכות להיות בקו ישר עם אופק הזמן בו תצטרכו את הכסף. במיוחד אם הכסף מיועד למטרה מסוימת.

ידע ונוחות

חלק מכלי ההשקעה שלכם דורשים ידע רב. החלטות ההשקעה שלכם צריכות להיות מבוססות על רמת הנוחות שלכם והנכונות שלכם להשקיע זמן בשביל לחקור וללמוד את את הבחירות שלכם.

מסלול קליל הוא המסלול של השקעה בקרנות בעלות נמוכה, אשר מכסה חלקים שונים של השוק תחתיה-

  • אג"ח
  • מניות מקומיות
  • מניות זרות
  • ועוד

משקיעים עם ידע וניסיון עשויים לשקול פעילות בקרן נאמנות מנוהלת, במניות בודדות, נדל"ן ועוד.

כששאתם מצטפים לאזור זירת הסוחר, חשוב שתבינו מה אתם עושים ומה אלה העומדים מולכם במועד ההשקעה, יודעים מה הם עושים. אל תתנו למישהו שלא מרגיש לכם טוב להתעסק לכם בהשקעות.

יודעים, רוצים אבל בבית

זירת מסחר היא למעשה פלטפורמת מסחר ממוחשבת, המעניקה למשקיעים רבים לסחור בפיננסים באמצעות מערכות אינטרנטיות. כך, אתם יכולים לעבוד כסוחרים ממש מהמחשב שלכם בבית.

זירת סוחר היא למעשה הזירה בה אתם עומדים אל מול זירת המסחר. כאשר אתם מפסידים, זירת המסחר מרוויחה וכאשר זירת המסחר מפסידה, אתם, דרך זירת סוחר, מרוויחים.

נקודה חשובה

השקעה היא סוג של הימור. כל מה שתשקיעו יכול בקלות ללכת לאיבוד אם אין לכם את כל המידע הנדרש למסחר נכון והוגן. זירת סוחר יכולה להיות מסוכנת עבור אלה שעוד לא מבינים בתחום כיוון שסיכוי האבדן גבוה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *