תיווך בהרצליה

תיווך בהרצליה

משרד הייעוץ ותיווך הנדל"ן אנגלו סכסון הרצליה פיתוח, הוא משרד ידוע ומוכר מאד בעיר. המשרד פועל כבר למעלה מארבעים שנה ומשרת נאמנה בתחום הקרקעות והמגורים את תושבי הרצליה, פיתוח, נוף ים, כפר שמריהו ארסוף, העיר הרצליה ומושבי הסביבה ובתחום הנדל"ן המסחרי את אזור התעשייה בהרצליה על כל רבדיו ומתחמי מסחר נוספים.

נושא מכירת או רכישת נכסים הוא נושא רגיש שיש לטפל בו בדיסקרטיות מלאה. הצוות המהימן של המשרד מקפיד על כך לאורך כל הדרך, כל תהליך הקנייה או המכירה נשמר בסודיות ובשמירה על פרטיות הלקוח עד סיומה המוצלח של העסקה.

תיווך בהרצליה

ייחודו של המשרד הוא בידע ובניסיון הרב שצברו מנהליו ועובדיו לאורך עשרות שנים. הם מכירים כל מקום כל בית ובניין ויודעים להמליץ לכל לקוח על המיקום האופטימלי עבורו התואם את צרכיו.

בעלי נכסים המעוניינים למכור את בתיהם, מכירים ומעריכים מקצועית את יכולות המכירה של אנגלו סכסון הרצליה פיתוח ולכן מעניקים להם במקרים רבים בלעדיות על עסקת המכירה. מעבר לעובדה שהם סומכים על הצוות המקצועי שיעשה כל שביכולתו למכור את הנכס, נוצרו לאורך השנים יחסי אמון בין הצדדים ולכן העסקה מתנהלת ברוח טובה ובשיתוף פעולה מלא .

בהרצליה פיתוח ובסביבתה קיימים נכסים ייחודיים, מרהיבים ביופיים הממוקמים בסמוך לחוף הים, שתוכננו מראש בסגנונות ובעיצובים יוצאי דופן. מכירת נכס מסוג זה מצריכה קשרים עם קהלים מסוימים שמעוניינים לרכוש נכסים אלה. הן ישראלים והן יהודים הגרים מעבר לים. קשרי הלקוחות הענפים של המשרד ומחלקת EXCLUSIVE SELECTION, מאפשרים ביצוע התאמה מושלמת ללקוח שירכוש את הנכס המיוחד לשביעות רצונו, בליווי מקצועי וביחס אישי מרגע החתימה על הסכם הבלעדיות ועד שלב מכירת הנכס.

המשרד צועד עם הקדמה ולכן באתר האינטרנט המושקע אפשר לראות את כל הנכסים הרבים שמציע המשרד למכירה או להשכרה. הלקוחות המחפשים דירה, מגרש או בית פרטי מוזמנים לראות סרטי וידאו שצולמו מהרחפן ותמונות של כל הנכסים התואמים את הקטגוריה שלהם.

הפרטים הראשוניים המופיעים באתר והתמונות החדות מכמה זוויות של המבנה הן בחלקו החיצוני, הכוללים את הגינה ובריכת השחייה והן את פנים הבית חדר המגורים, המטבח והחדרים מאפשרים ללקוחות לבצע סינון ראשוני ולתאם עם איש המכירות ביקור באתרים ספציפיים בלבד שמיקומם ונראותם נראית להם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *