טיסה פרטית מתאימה לכל כיס

אם בעבר היינו רגילים שבמטוס פרטי טסים רק סלבריטאים או אנשי עסקים מעונבים ומעוררי עניין, היום, הכל הפך נגיש יותר וכל אחד יכול להרשות לעצמו לטוס לכל מקום בעולם במטוס פרטי. לפני שאתם קופצים עם שאלות, הנה ההסברים שכדאי לכם להכיר.

טיסה פרטית מתאימה לכל כיס

אין ספק שאחד הגורמים שמאפשרים לאנשים לשכור מטוס פרטי לטיסות שלהם הוא כסף. זה נכון ואין פה משהו חדש כל כך ובכל זאת, בשנים האחרונות, יותר ויותר חברות החלו להפוך את הנוסחה הזו לנחלה ההמונים ומאפשרות לכלל דרגי האוכלוסיה להנות גם כן וחווית טיסה פרטית.

נסיעה בין מסופי תעופה פרטיים

טיסה פרטית, פירושה גם נסיעה אל ומטרמינלים לעסקים קטנים וטרקלינים פרטיים. הדרך המושלמת להימנע משדות תעופה עמוסים בטרמינלים גדולים, במיוחד בזמנים מאתגרים אלה.

תענוגות קולינריים בטיסה פרטית

כאשר טסים בטיסה מסחרית, לעתים קרובות, אתם יכולים למצוא את עצמכם תקועים עם האוכל והמשקאות שמספקת חברת התעופה. נדיר שחברות תעופה מציעות ארוחות מיוחדות על פי בקשה או לאנשים שיש להם הגבלות תזונתיות.

עם זאת, כאשר אתם טסים באופן פרטי, החוויה הקולינרית שלכם יכולה להיות לגמרי בידיים שלכם. אתם יכולים להזמין מראש ארוחות מראש, לבחור את המשקאות האהובים עליכם ולהמריא עם כל החטיפים האהובים עליכם לחוויית טיסה מותאמת אישית לחלוטין.

פחות הגבלות כבודה

היתרון האחרון שנרצה להזכיר כאן, הוא היתרון של נסיעה עם פחות הגבלות כבודה. לרוב במטוסים הפרטיים כמו למשל של PrivateJet יש כמות כבודה נדיבה, פחות קפדנית במשקל ובגודל מאשר בנסיעה מסחרית. במיוחד עבור פריטים בגודל מוזר כמו תיקי גולף או ציוד סקי, חברות תעופה מסחריות דורשות לעתים לשלם עמלות נוספות על כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *