יועץ משכנתאות

חשיבות הפנסיה – כי בלעדיה הזקנה שלנו תהיה נוראית

יועץ פנסיוני

חלק מאתנו מחכים לזקנה ולפנסיה מכיוון שאז יהיה לנו המון זמן פנוי לראות את הנכדים ולעסוק בתחביבים שלנו. לעומתם חלק אחר חושש מהזקנה ומהשעמום הנלווה אליה, אלה וגם אלה חייבים לדאוג לפנסיה שלהם בעת הזקנה. הפנסיה היא דבר חשוב ביותר המשפיע על החיים שלנו במידה ניכרת ועלינו לדאוג לעשות אותו מגיל צעיר ביותר. אם לא נדאג לפנסיה שלנו הרי שניקלע לבעיות רבות ויהיו לנו קשיים גדולים בזקנה. הסכומים שמשלמת המדינה בזקנה שלנו, קרי קצבת הזקנה הם לעג לרעש ואנחנו חייבים למצוא מקור חלופי בכדי שנוכל לחיות באותה איכות חיים לה היינו רגילים. כאן בדיוק נכנסת קרן הפנסיה לתמונה וככל שהיא תהיה טובה יותר כך נהיה מרוצים יותר ונחיה ברווחה כלכלית גדולה יותר וזהו יתרון גדול המועיל לנו מאוד.

דמי ניהול – הדבר שיכול להרוס לנו את הפנסיה

אך שימו לב כאשר אנחנו פותחים קרן פנסיה חדשה, אנחנו חייבים להסתכל על מספר דברים. אחד הדברים החשובים ביותר שאליהם צריך לשים לב הוא דמי הניהול שנגבים על קרן הפנסיה שלנו. דמי הניהול מתחלקים לדמי ניהול מההפקדה שלנו ודמי ניהול מהצבירה של הסכום הזה. אם דמי הניהול הם גדולים הרי שעלינו לקחת בחשבון כי ייגבו מאתנו מאות אלפי שקלים מבלי שנשים לב. זהו דבר בעל חשיבות מכרעת ועלינו להבין את חשיבותם של דמי הניהול. אם נצליח להוריד את דמי הניהול הרי שבמשך 40 שנה בהן קרן הפנסיה תהיה פעילה נצליח לחסוך מאות אלפי ₪ שיתווספו לקרן שלנו ויגדילו את ההכנסה שלנו בעת שנהיה בפנסיה. זהו דבר בעל חשיבות עצומה שיכול לעזור לנו במידה ניכרת.

יועץ פנסיוני – בכדי להבטיח כי דמי הניהול יהיו נמוכים

יועץ פנסיוני אובייקטיבי הוא בדיוק האדם שיכול לעזור לנו להוריד את דמי הניהול בפנסיה. היועץ ינהל את המשא ומתן מול החברות וכך הוא יוכל לחסוך לנו מאות אלפי ₪. זהו דבר חשוב ביותר היכול לסייע לנו רבות ולהבטיח כי אנחנו נחיה בצורה טובה ואיכותית גם בזקנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *