התאחדות יועצי המשכנתאות - מהי ולשם מה היא קמה?

התאחדות יועצי המשכנתאות – מהי ולשם מה היא קמה?

התאחדות יועצי המשכנתאות הינה גוף שנוצר מחברות פיננסים שעוסקות בייעוץ מס, שהחליטו להקים עמותה בהתנדבות, בשביל לקיים ייעוץ מקצועי, הוגן וייחודי עבור כל דורש, ללא התערבות הבנקים בהחלטות של גוף זה.

 

גורמים להקמה

 

  • עם השנים החולפות, הבנקים הפעילו לחצים וקשיים רבים על יועצי משכנתאות בזמן ההתהלות בעסקאות המשכנתא. הבנקים טענו שאין צורך ביועצים והם מסוגלים להתנהל מול הלקוחות בכוחות עצמם, מה שהעלה נקודה אדומה אצל חברות הפיננסים ויועצי המס, שהבינו את כוונתם האמיתית של הבנקים והחליטו לא לשתוק.

 

  • נוטלי המשכנתאות סבלו במשך זמן רב משירותי הייעוץ שהבנקים סיפקו להם. התפיסה של הבנק היא לעשות רווח על הלקוח מבלי להתייחס למה שהלקוח באמת צריך, לכן קמה התאחדות יועצי המשכנתאות, שבאה לסייע לתושבים שלא מבינים במשכנתא לפרטי פרטים ולתת להם ייעוץ מקצועי, איכותי ואמין.

 

  • התאחדות יועצי המשכנתאות הוקמה כדי לייצר גוף או עמותה שלא ניתן יהיה להתעלם ממנה, לא הממשלה, לא האזרחים ובייחוד לא הבנקים. כדי שזה יצליח, חברות פיננסיים מקצועיות ואמינות, שמתמחות במשכנתאות, התאחדו לכדי גוף אחד בעל כח רב והשפעה ייחודית.

 

יועצי משכנתאות פרטיים

יועץ המשכנתא הפרטי נמצא כאן עבור כל דורש, בשביל להסדיר את תשלום המשכנתאות השונות עם הבנקים ולהגיע לדיל המשתלם ביותר עבורכם.

חברה מקצועית שעוסקת בפיננסים, תעבוד בשיתוף פעולה עם מיטב יועצי המשכנתא הפרטיים שישמחו לעמוד לצדכם בשלבי התשלום המורכבים.

יועץ משכנתא פרטי יהיה מומחה בשיח ובמונחים שנהוגים בדיבור על משכנתא וידע לפענח ולנתב את הדרך הטובה ביותר עבורכם לסגור עסקה מוצלחת.

הכוונה העיקרית ביועץ משכנתא פרטי היא שהוא כאן במיוחד בשבילכם, יועץ המשכנתא יראיין אתכם ויקשיב לכל דרישותיכם בקפידה לפני שיתחיל במלאכה ויתאים הכל ככל הניתן למה שאתם באמת צריכים. בקישור הזה תוכלו למצוא מידע נוסף על תחום המשכנתאות.

 

סיכום

ברגע שהבנקים יחלו להתנהל מול יועץ משכנתא פרטי ולא מולכם, הם יבינו שמדובר באדם מקצועי שמבין היטב את המונחים והאפשרויות הניתנות במשכנתא. זה יגרום לבנקים להתנהל קצת אחרת ולהתגמש לטובתכם בהנחות ובדילים שווים יותר, אשר יסתכמו במהלך השנים בהמון כסף שייחסך לכם.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *