הלבנת הון

חשודים בעבירות הלבנת הון? זה מה שעליכם לעשות מיד!

אתם חשודים בעבירות של הלבנת הון? מרגישים שמתנהלת סביבכם חקירה בנושא ורוצים להיות מוכנים? ביצעתם פעולות פיננסיות בגבול האפור ואתם חוששים מאישומים בגין הלבנת הון? אם כן, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא לפנות אל עורך דין מקצועי בתחום.

חשוב לבחור עורך דין אשר יש לו ניסיון רב בניהול תיקים בנושא הלבנת הון, עורך דין אשר מכיר היטב את לשון החוק, את ההגדרות השונות, את הצורה בה מתנהלים התיקים הללו ועוד, והוא יכול לסייע לכם לאורך כל הדרך ועל הצד הטוב ביותר.

דרשו שיחה לעורך הדין שלכם

אם הוזמנתם לחקירה או גרוע מכך, נעצרתם, הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתם צריכים לבצע הוא לחייג אל עורך הדין שלכם. עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום יגיע ללוות אתכם בחקירות ובתשאולים השונים ויוודא כי הם מבוצעים על פי החוק, וכי אתם לא מוסרים מידע אשר יכול לגרום להפללה עצמית או להגביר את החשדות נגדכם. הנוכחות של עורך הדין גם תאפשר לכם להרגיש רגועים ובטוחים יותר, דבר שיסייע לכם במהלך החקירה והתשאול באופן מהותי.

בנוסף, הנוכחות של עורך הדין תאפשר לו להבין טוב יותר מהו המקור של החשדות, במה בדיוק חושדים בכם, האם יש למשטרה ולפרקליטות ראיות מוצקות או שהם מגששים באפלה ומחכים שאתם תבצעו טעות שתפליל אתכם ועוד.

הקפידו לבחור נכון את עורך הדין שלכם

חשוב מאוד לבחור עורך דין שיש לו מספיק ניסיון בתחום הלבנת הון, ועורך דין אשר באמת יוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי וליווי נכון לאורך כל הדרך. חשוב להבין כי לא כל עורך דין בקיא היטב בתחום, ולא לכל עורך דין יש את הידע המקצועי הדרוש והניסיון בנושא בכדי לסייע לכם בצורה הטובה ביותר, ולכן חשוב לבדוק היטב את עורך הדין, גם אם אתם נמצאים בלחץ של זמן.

בכל מקרה, גם אם נעצרתם ואתם בוחרים עורך דין במהירות בשל חוסר הזמן, דעו כי אתם לא חייבים לתת לו לנהל את כל התיק ותוכלו מאוחר יותר לבדוק אותו היטב או להחליפו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *