סקרי שוק

איך לבצע סקרי שוק בצורה מדויקת ויעילה

מי שרוצה להישאר עם "היד על הדופק", בכל הנוגע להתנהלות של החברה, הארגון, או בית העסק שהוא מנהיג – חשוב שידע כי ביצוע סקרי שוק, יכול לסייע מאד לבניית אסטרטגיות, להבנת הצרכנים, לשיפור מערכי מכירה וייעול מקום העבודה. מכאן ניתן לנהל את השירות והמכירות – באופן נכון.

כיום, רבים בעלי הארגונים, ראשי החברות, בעלי עסקים ומשרדים אשר נעזרים בחברות מקצועיות לביצוע סקרים, בעוד שסקרים אלה יכולים להתקיים באמצעות מגוון שיטות. בין השיטות ניתן למצוא מחקר טלפוני על בסיס תשאול, ביצוע סקר אינטרנטי, קבוצת מיקוד אונליין, לקוח סמוי, ועוד.

אבל כיצד מבצעים סקרי שוק בצורה מדויקת ויעילה

על מנת להתחיל בסקר נכון וממוקד, יש בתחילה להכיר את קהל היעד של בית העסק. בהכרות זאת נבין מה גילו של קהל היעד, היכן הוא קונה, איפה הוא מבלה, מה הגיל שלו ומהם הצרכים של קהל היעד. הבנה זאת תקרב אתכם בצורה נכונה יותר אל קבלת המסקנות הדרושות.

בשלב השני יש לשכור חברת סקרים שמבצעים סקרים גאוטופוגרפיים וזאת על ידי ביצוע ראיונות טלפונים במגוון שפות, ניהול והנחיית קבוצות מיקוד, ביצוע מחקרים שיווקיים, מחקרי שביעות רצון לקוחות, מחלקים רפואיים וכלכלים, תשאולים נכונים ומגוון פעולות שיספקו תוצאות חשובות עבור הסקר שלכם.

כעת לאחר ביצוע כל הפעולות לקבלת חוות דעת הקהל, קבלת דוחות מסורים אודות פעילות בבית העסק, שירות ומכירות שמתרחשות מול הלקוח –  יש לנתח באמצעות החברה והמומחים שלה, את הדוחות.

ניתוח הדוחות על ידי חברת סקרים מקצועית ראו בלינק הזה – יאפשר לכם תמונה מלאה אודות בית העסק. בכך תוכלו לדעת כיצד לנהל את השירות והמכירות מול הלקוח. עוד תוכלו להבין מיהם ה"תפוחים הרקובים" בצוות המכירות והשירות, לדעת מי יעיל עבור בית העסק ומי פחות. סקרים אלה יעזרו  לשפר את המערך הכללי של בית העסק , וזאת למען הגדלת המכירות והגדלת מעגל הלקוחות.

לסיכום, בחירת חברת סקרים מומלצת, תאפשר לכם להעריך מחדש או ההתנהלות בבית העסק, ומתוך כך: תאפשר לכם שיפור כללי של מהלך העבודה והשירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *