פטור ממס הכנסה

יש לכם שאלות ובעיות במס הכנסה? לא יודעים אם אתם זכאים להחזרי מס מהמדינה או שמה עליכם לשלם פחות החל מהשנה החדשה? הנה מאמר שייתן לכם לעט רקע על ההתמודדות בנושא זה ולמי כדאי לכם לפנות.

פטור ממס הכנסה

מס הכנסה; מהגופים הפחות אהובים עלינו אבל יחסינו איתם לא באמת מעניינים אף אחד. אם יש לכם חובות למס הכנסה או אם אתם רוצים לדעת האם עליכם לשלם פחות מהיום או לקבל פטור ממס הכנסה, כדאי שתפנו למי שיעשה לכם את זה קל ונוח יותר.

בחירת יועץ מס

אחד השלבים החשובים ביותר בבניית אסטרטגיית מס, הוא בחירת יועץ המס המתאים שיוכל לעזור לכם לגבש ולבצע את האסטרטגיות הללו באופן שוטף. כל שקל שאתם מוציאים במיסים, הוא שקל שאתם לא יכולים להוציא באופן אישי או להשקיע אותו לצרכים באמת חשובים. 

יועץ המס המתאים, יעזור לכם לשמור יותר על הכסף שלכם. הוא ייתן לכם חוות דעת על האפשרויות העומדות בפניכם ויאמר לכם מהו כמות המס שאתם צריכים לשלם.

רוצים להוזיל בתשלומי המס? כנסו

יועצי מס נמצאים בכל מקום בארץ. ישנם סוכנים רשומים ורואי חשבון, ועוד שורה של בעלי תואר אחרים  שיכולים לעזור לכם להכין דוחות מס לפיצוי, להפחתה או להפסקת תשלום המס באופן חלקי או מלא.

איך תפחיתו את המס שאתם חייבים?

שאלה השאלות היא איך באמת ניתן להוריד מהמס שאנחנו חייבים בכל שנה למדינה. ובכן, ישנם קריטריונים שדרכם תוכלו לדעת על האפשרויות העומדות בפניכם. 

נכות, עסק מרוחק מהמרכז, בעיות שינוע, חולי של אחד מבני המשפחה שעומד בקריטריונים להפחתת מס – כל אלה יכולים לעזור לכם בקבלת ההנחה או אי תשלום המס.

למדו מה הקשר בין מימוש זכויות רפואיות למס הכנסה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *