מיסוי הכנסות משכר דירה

איך מוצאים כספים אבודים בקופת גמל?

מיסוי הכנסות משכר דירה

לאורך השנים אנחנו עובדים חודשים ארוכים ומפרישים לא מעט כספים לטובת קופות גמל, פנסיות וחסכונות נוספים. לעיתים אנחנו עושים זאת בצורה עצמאית ולעיתים אלה כספים שמופרשים על ידי המנהלים במקומות שבהם אנחנו עובדים. העניין כל כך אוטומטי עד כי לא תמיד אנחנו מודעים לא לסכומים ולא לקצב ההפרשה או לתשואות של הקרנות. יתרה מכך, לא אחת קורה שהכסף הזה "נאבד" עם השנים. הוא נאבד כי הבנקים עוברים שינויים וכך גם קופות הגמל, אך השאלה היא כמובן האם עלינו לוותר. האם אנחנו צריכים להשלים עם העובדה שאין לנו מושג איפה הכסף או שכדאי יהיה להתעקש ולנסות לאתר אותו? כדאי לדעת שלרוב מדובר על סכומים לא מובטלים כך שבדרך כלל ההחלטה הנכונה והמשתלמת ביותר תהייה לצאת למסע חיפוש אחר קופות הגמל האבודות.

למידע נוסף והסבר על – איתור כספים אבודים

פנו אל המקצוענים

לחפש לבד את קופות הגמל האבודות שלכם זו משימה לא קלה בכלל. אומנם זה נכון שמצד אחד ניתן יהיה למצוא אינפורמציה רבה מאוד בנושא הזה אונליין, אך ההתעסקות הזאת דורשת ידע. בנוסף לכך, זה גם ידרוש מכם לא מעט זמן, סבלנות ודבקות במטרה ולכן ברור מדוע רבים מהאנשים שמחפשים לבד את קופות הגמל בסופו של דבר מתייאשים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם ניסיתם ללא הצלחה למצוא את הכסף ששייך לכם? אם כך, כדאי לדעת שהיום יש מי שיוכל לעזור לכם. יש היום מספר חברות מקצועיות שיכולו לא רק להסביר לכם כיצד לנסות לאתר את הכספים אלא גם יש חברות שיכולות לעשות זאת עבורכם. אומנם זה נכון שבדרך כלל לחברות כאלה יהיה עליכם לשלם, אך זה בהחלט משתלם וכדאי כי בסוף התהליך יכול להיות שתמצאו לא מעט כסף.

איך בחור אל מי פונים?

ככל שעוברות השנים ניתן לראות עוד ועוד חברות שצצות להם ומציעות שירות בתחום הזה, אך לא כל חברה מגיעה עם הניסיון ועם הידע הדרוש. כמו כן, יש חברות שאחוזי ההצלחה שלהן באיתור קופות גמל וחסכונות אחרים גדולים יותר וכמובן שעדיף לפנות רק אל חברות כאלה. אנחנו ממליצים לכם לבדוק כמה שיותר פרטים על החברה שבידיה אתם מתכוונים להפקיד את משימת החיפוש אחר הכסף שלכם. האם החברה אמינה? מקצועית? וותיקה בתחום? והכי חשוב: האם מי שכבר קיבל ממנה שירות ממליץ עליה בחום? כדאי לעשות השוואות בין מספר אופציות וכך לבחור את החברה הכי טובה בענף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *