חישוב החזר מס לשכירים

איך עושים חישוב החזר מס לשכירים?

כל שכיר יודע שיש פער גדול בין שורת הברוטו לבין שורת הנטו במשכורת. הרבה כסף יורד מהשכר החודשי שלהם עבור מיסים שונים. במקרים רבים הם כלל לא מעלים בדעתם שהם לא חייבים לכופף את הראש בהכנעה אל מול כל ההפרשות הללו והם לא ממש חייבים לשלם את כל הסכומים הללו. אם הם רק יבדקו את כל הסעיפים מבחינה חוקית הם עשויים לגלות כי הם משלמים סכומי כסף גבוהים לחינם ממש.

אז אם גם אתם שכירים ואתם רוצים לבצע בדיקת החזר מס הכנסה, לבדוק האם מגיע לכם החזר מס, אתם צריכים לפנות אל אנשי המקצוע העוסקים בדיוק בתחום הזה והם מציעים את השירות של חישוב להחזרי מס.

איך עושים חישוב החזר מס לשכירים?

אז לפני הכול צריך לבדוק כמה מס שילמתם בפועל ולעומת זה יש לחשב כמה מס אתם צריכים לשלם למעשה. אם אתם לדוגמא עובדים ביותר ממקום עבודה אחד, אתם כנראה מפרישים מס בשיעור כפול ולא רק כפול. כי אם עובדים בשתי מקומות עבודה, יש לשלם שיעור גבוה מאוד של מס עבור מקום העבודה המשני. במקרים מהסוג הזה אפשר פשוט לעשות תיאום מס ולשלם רק מה שחייבים. זאת אומרת שההפרשות עבור המס יהיה הרבה יותר נמוך.

גם המיסים שכבר שולמו, הם לא כספים שירדו לטמיון. כי הכספים הללו ששולמו למעשה לחינם אמורים לחזור אל העובד משלם המיסים באמצעות החזרי מס לשכירים. לאחר שעושים תיאום מס אפשר לקבל חזרה את הסכומים ששולמו לחינם.

החזר מס להורים לילדים

קורה לא פעם שהורים לילדים לא עדכנו את העובדה כי נולד להם תינוק והם ממשיכים לשלם את הסכומים שהם שילמו עד כה, עד ללידת התינוק. אם הם שילמו בכל זאת מיסים הם עשויים בכל זאת לקבל החזרי מס על אותם תשלומים שהם שילמו עד כה כך שהכסף שהם שילמו לא באמת הלכו לאיבוד.

חישוב החזרי מס נעשה בהתאם לנקודות הזיכוי ואותם מחסירים מהסכום שכבר שולם והסכום הזה יושב במלאו אל משלם המיסים.

בעזרת מומחים ניתן להגיע בקלות לחישוב מהיר ולפנות עם המידע אל רשות המיסים ולקבל את ההחזרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *