עזרה עם הר הביטוח

עזרה עם הר הביטוח

המפקח על הביטוח מטעם משרד האוצר, החליט בשנת 2017 לבנות אתר שיוכל לעזור לאזרחי ישראל לאתר ביטוחים ופוליסות ישנות שמוחזקים על ידם כמו ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה ועוד. הסיבה לכך היתה מאוד פשוטה. אזרחים ישראלים רבים מחזיקים פוליסות כפולות, בין אם כאלה שהם עשו בעצמם ובין אם כאלה שעשו עבורם דרך מקום העבודה.

פוליסות כפולות יכולות להיות מעמסה של כסף על כל אחד, ולא פעם הן גם לא משתלמות מאחר ולא ניתן לממש אותן, אלא רק אחת מהן. לכן, המפקח על הביטוח חשב שזה יהיה נכון, שכל אחד מאזרחי המדינה ידע אילו פוליסות עומדות לרשותו ואז הוא יוכל לבטל את אלה שאין להם צורך בהן. בין אם בגלל שהן לא שימושיות כבר ובין אם בגלל שיש לו פוליסות אחרות, הרבה יותר משתלמות.

כך יצר המפקח מנגנון ייחודי שמאפשר למבוטחים לבדוק איזה ביטוח עומד לרשותם והאם נכון או לא נכון מצידם לבטל את הפוליסה. על מנת שהציבור ידע גם האם נכון לבטל את הפוליסה הכפולה, אז המפקח יצר באתר קבוצה של מאמרים ותכנים מקצועיים אשר מטרתם לספק לציבור ידע נרחב בנושא. ידע שמכיל מגוון רחב של מאמרים בתחום הביטוח, כולל על ביטוחים ופוליסות כפולות. מתי נכון להחזיק בהן ומתי לא.

בצורה כזו, כל מי שנכנס לאתר נהנה לא רק מבדיקה של אנשי מקצוע, אלא גם מיכולת לקבל מידע מקצועי שיכול לשרת אותו, ידע שנכתב על ידי אנשי מקצוע מיועד במיוחד עבורו. כך במקום לחפש מאמרים ותכנים באינטרנט, במקום לקבל חלקיקי מידע או מידע לא מקצועי, לא אמיתי, הרי שבאתר של הר הביטוח, אפשר לקבל את כל המידע הכי חשוב, הכי מקצועי ואמין בנושא.

לסיכום, הר הביטוח הוא כלי ייחודי שאין דומה לו, אשר יכול לשרת כל אזרח על פי צרכיו באמצעות מתן מידע על הר הביטוח הממשלתי. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס ולעשות בו שימוש. מוטב לעשות אתז ה כמה שיותר מוקדם על מנת לחסוך זמן ולחסוך עלויות מיותרות. כך ניתן לתכנן נכון יותר את הפוליסות בהן אנחנו נרצה להחזיק.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *