גנרל טרייד - עצמאות כלכלית בעזרת מסחר בשוק ההון

גנרל טרייד – עצמאות כלכלית בעזרת מסחר בשוק ההון

גנרל טרייד - עצמאות כלכלית בעזרת מסחר בשוק ההון
עצמאות כלכלית לפני גיל 40

ישראל של השנים האחרונות הופכת  למקום לא פשוט כלכלית: המירוץ לא פוסק ,הוא רק הולך ומתגבר. יוקר המחיה עולה, שעות העבודה מתארכות ,ולעובד הממוצע נראה שככל שמשכורתו עולה,  לאט מדי- הוצאותיו גדלות.

כדי לא להיכנס ל"בור" כלכלי ולהעזר בהלוואות ,שיטת פעולה שהציבור הישראלי נוקט בה יותר מדי למרבה הצער – רבים מבני מעמד הביניים נוטלים על עצמם משרה נוספת. המירוץ נמשך,זמן האיכות עם המשפחה יורד, ותחושת התסכול עולה.

דרך עקבית , עצמאית וזמינה להחלץ מן הסחרור היא המסחר היומי בשוק ההון. בעזרת משמעת קפדנית ונוקשה ושיטות בדוקות- תוכלו להגיע לתוצאות יפות.

הגדלת העוגה

מסחר בבורסה נתפס אצל רוב הציבור כהרפתקה. יש המפנטזים  על סכומים עצומים בתוך זמן קצר ועל פרישה מהירה לטיול סביב העולם.  הרוב המוחלט של הציבור חושש מלאבד את כספו ושומר מרחק מהמסחר.

אם אתם מתכננים "להכות את השוק" בתוך זמן קצר מבלי להערך וללמוד בהתאם, סביר שתתאכזבו, והנחיתה מהחלום תהיה קשה וכואבת. בג'נרל טרייד תמצאו ברוקר מקצועי ואמין , שיספק לכם הדרכה מפורטת , שירות אדיב ומקצועי, ועמלות מסחר מהנמוכות בשוק.

מסחר יומי בבורסה הוא מקצוע ותחום עיסוק לכל דבר, שיש ללמוד אותו היטב ולאורך זמן, ולפתח הרגלים קבועים ומשמעת עצמית רבה. אחרי שתסגלו לעצמכם את כל אלה, סביר שתזכו באפשרות נוחה ומענינת להגדלת ההכנסה בעזרת שעות עבודה  מול המחשב האישי.

המתמידים, המקצוענים ובעלי הסבלנות, יוכלו בהמשך להפוך את המסחר לתחום פרנסתם העיקרי.

בעבר חדרי המסחר  בבורסה האמריקאית היו בקרבת הבורסה בלבד והיה צריך להימצא, פיסית , על "רצפת המסחר", לקנות ולמכור. הנגישות שיוצרת האינטרנט, מאפשרת לכל סוחר וסוחרת לעבוד מהסלון הביתי או מהיכן שיבחר, באמצעות תוכנת מסחר פשוטה וחיבור אינטרנט.

אפשר להתחיל לסחור עם חשבון קטן יחסית, של כמה אלפי דולרים או אפילו אלף דולר בלבד- כדי לפתח הרגלי מסחר ומשמעת עצמית, החשובים ביותר לאורך זמן. המינוף יאפשר לכם לבצע עסקאות גדולות יחסית, והעמלה תהיה נמוכה יותר מכל בית השקעות, ובודאי מבנק- שם גובה העמלות מגיע לעד פי 50 ! מעמלת הברוקר עבור עסקה.

מסחר יומי בשוק האמריקאי הוא מקצוע נרכש  לכל דבר. היתרון  היחסי הוא שאין מבחנים, תעודת סיום או רשיון לסחור. כל אחד יכול להתחיל לסחור לאחר הכשרה בת  מספר חודשים.

רכישת הידע אינה מספיקה: חלק מהמקצוע הוא לסגל הרגלים שיהפכו תלמיד טוב ומתעניין לסוחר רווחי וממושמע, המקפיד על מספר עסקאות קבוע, מספר מניות קבוע לכל עסקה, ואפילו על שעות קבועות.

מסחר יומי בשוק ההון יכול להתאים גם לאמהות  שמבקשות לקצר את שעות העבודה שלהן מחוץ לבית,  ובכל זאת לשמור על הכנסה הולמת . מסחר יומי בבורסה האמריקאית מתנהל בין השעות ארבע וחצי לאחת עשרה. אפשר ורצוי לסחור בכל שעה בה תבחרי, גם אחרי ש"המשמרת היומית" עם בני הבית מסתיימת.

סוחרים בשוק ההון, חדשים וגם ותיקים – מבינים מהר מאד כלל פשוט: ככל שתסחרו פחות שעות תהיו מדויקים יותר, בררניים יותר בבחירת העסקאות , ותרויחו יותר.

כפי שידריכו אתכם ב"ג'נרל טרייד"- יש להצטמצם לעסקה או שתיים ביום ולקבוע לעצמכם יעד רווח ויעד הפסד. התוצאה היא מעט מאד שעות עבודה. לעיתים קרובות מדובר בדקות עם פתיחת המסחר – שיכולות להיות יעילות  ביותר עבורכם.

מובן שיש לפתוח חשבון מסחר אצל ברוקר אמין, כזה שלא ימכור לכם חלומות שווא , שהשירות שיעניק ילווה אתכם, ויוכל גם להציע לכם שיתוף פעולה עם בת ספר טוב למסחר. ב"ג'נרל טרייד" יעניקו לכם את כל אלו, ויותר.

ברוקר ובית ספר מוצלחים יציגו בפניכם מספר רב של לקוחות ותיקים הסוחרים עימם לאורך שנים, בחשבונות מסחר גדולים, חשים בטחון רב. גם בכך "ג'נרל טרייד" בולטים לטובה בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *