הכירו את onelogin

הכירו את onelogin ולמה כל עסק זקוק לה

עסק שלא עומד בחזית הטכנולוגיה הוא עסק אשר ביצועיו יהיו הרבה יותר ירודים ושעובדיו יעבדו בפריון הרבה יותר נמוך. לכן כל עסק צריך לעשות מאמץ עילאי בכדי לעשות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש ולתת על כך את מירב תשומת הלב. אך עלינו לזכור גם כי טכנולוגיה יכולה להיות מקור לבעיות לא פשוטות לכל עסק ובראש ובראשונה כיום איום הסייבר הוא אחד האיומים החמורים ביותר על עולם העסקים. המחשבה כי האקר בודד יכול לחדור לעסק שלנו ולגרום לפרצת אבטחת מידע היא דבר איום ונורא ואנו חייבים לחשוב על פתרונות לנושא זה. לשום עסק אסור להזניח את הנושא של אבטחת המידע וכל עסק צריך להשקיע בכך משאבים רבים. על רקע זה מגיעה התכנית ניהול זהויות onelogin אשר נועדה לנהל את נושא ניהול הזהויות בעסק ולאפשר למשתמשים בארגון לנהל את עניינם בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית.

onelogin

מדוע הנושא של ניהול זהויות הוא כה חשוב?

אז מדוע ניהול זהויות הוא כה חשוב בארגון ומדוע יש לו קשר הדוק אל הנושא של אבטחת מידע? אלו הן שאלות חשובות ביותר שאנו צריכים לתת עליהן את הדעת. אם כן אתם חייבים להבין כי הרשאות בארגון הוא דבר קריטי בכל חברה וחברה. עליכם להבין כי אם לכל עובד ובטח לכל לקוח תהיה גישה לכל המידע בארגון מהר מאוד תתרחש דליפת מידע וזאת מבלי שאנחנו בכלל נהיה מודעים אליה. כאן בדיוק נכנס הנושא של ניהול זהויות אשר מבטיח כי כל עובד יוכל להיכנס רק למסמכים הקשורים אליו וכך אבטחת המידע בארגון היא ברמה הרבה יותר גבוהה ואת זאת חשוב להפנים.

מה מייחד את onelogin?

עליכם להבין כי onelogin משלבת בין שני דברים חשובים ביותר אחד הוא טכנולוגיה עילית ברמה הגבוהה ביותר שיש בעולם והשני הוא ממש משתמש נוח ביותר וקל לתפעול. כך בשילוב של שני אלו התוכנה מציעה את הפתרון הטוב ביותר בשוק לנושא של ניהול זהויות ויעידו על כך מאות העסקים אשר בחרו בה כבר ולא התחרטו אפילו לרגע על בחירה זו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *