עמותת איילים

תרומות ומיסים: האם תרומה נחשבת הוצאה מוכרת?

עמותת איילים

כל בעל עסק שהוא אינו עסק זעיר מחויב בביצוע של תשלום קבוע עבור מיסים, וכך גם כל שכיר שהכסף עבור המיסים יורד לו באופן אוטומטי דרך המשכורת שלו משלם המעביד. להיות בעלים של עסק משמע להיות תחת תכתיבים לא פשוטים שאליהם קשורים רשות מקומית וזרועות ממשלה אשר מכניסים את ידם את הרווחים של העסקים. אולם, גם כאשר הרווחים הם די קטנים או בכלל לא קיימים עדיין זה מומלץ לבצע תרומות לעמותות, כאשר כל בעל עסק חופשי לבחור לאיזו עמותה ירצה לתרום. מדוע? דבר זה קשור אל המיסים שמשלמים בעלי עסקים.

בתי עסק תורמים ומקבלים חזרה

בתי עסק שפועלים כבר זמן מה בתחום שהם מתמחים בו כבר יודעים כי מלבד כל הדברים שאליהם הם מחויבים יש להם גם רשימה די נאה של הטבות חשובות שלפיהן הם גם פועלים. כל הוצאה כספית שאותה מבצע בעל עסק היא כזו אשר חשובה עבור שמירה על ערוץ תזרימים הכרחי, ולכן כל הוצאה נשקלת בצורה פרטנית כדי לוודא אם יש דרך להקטין אותה או לבטל אותה לחלוטין. אחת מן ההוצאות שעבורן דווקא כן כדאי לבצע את ההשקעה היא של ביצוע תרומה, בין אם זו תרומה לעמותת איילים ובין אם לעמותה אחרת. כאשר מדינת ישראל באה לעודד בעלי עסקים עבור ביצוע של תרומות כספיות לעמותות רשומות על ידי הטבה במס עם הוצאה שנחשבת בתור הוצאה מוכרת ועבורה מקבלים החזרים והטבות מס כדאיות לעסקים.

כדאי לדעת: תרומתה של עמותת איילים משמעותית במיוחד, ולו כי היא מאפשרת לסטודנטים רבים לגור באופן מסובסד, ואף מסייעת להתיישבות בפריפריה ובלוד. כך פועלת עמותת איילים כבר שנים.

הרבה עמותות שמסייעות בכוח התרומה

בסופו של דבר תרומה היא אקט חשוב. כל אדם יכול לתרום ככל יכולתו ואין כל ספק כי היכולת הכספית של בעלי עסקים היא הרבה יותר גבוהה מאשר לא מעט אנשים שלהם יש משק בית בסיסי. העברה של כספים עבור עמותות היא זו אשר מסייעת להם להמשיך ולפעול באותם התחומים שבהם הם פעילות, והיכולת הזו מיטבה עם הרבה מאוד אנשים וגם עם לא מעט חיות. תרומה לעמותה הופכת את המקום שבו כולנו חיים למקום טוב יותר, כזה שבו יותר נעים לחיות, ובתור בעלי עסקים זה חשוב להכניס את החישוב הזה עבור הוצאה כספית חשובה שצריכה להיות ערך מוביל עבור כל בעלי העסקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *