מיסוי לחברות

מיסוי לחברות – מה זה אומר?

מיסוי לחברות

מי שמכיר את תחום המיסוי יודע כי מתשלומי מיסים כמעט אף אחד אינו יכול להתחמק, בעוד שאם מדובר בחברות גדולות, עסקים וארגונים – המיסים עולים ככל שהעסק מצליח וככל שהוא מרוויח יותר. תשלומי מיסים, השקעות בהון זר, לקיחת הלוואות, רכישת אגרות חוב ועוד – כולם הופכים למנת חלקם של בעלי חברות. בזמן שאנשים אלה צריכים להבין מה הדרך הטובה ביותר לנהל את הנכסים שלהם. ישנם מקרים בהם יזדקקו אותם מנהלים לשירותים של עורכי דין העוסקים במיסוי לחברות, המציעים ייעוץ, ליווי וסיוע בהתמודדות מול רשויות המס. עורכי הדין, יספקו לבעלי העסקים: בטחון.

אבל מה זה מיסוי לחברות?

מושג זה מתקשר לדרך בה מתמודדות חברות עם מיסים ותשלומים שיש להעביר אל רשויות המס. משרדי עורכי דין שעוסקים בתחום, יספקו שירותים שונים שיעזרו להתמודד עם התחום המורכב של מיסי חברות, בעת שטיפול שוטף בסוגיות של מס בישראל, בנושאים של מיסוי בינלאומי, בדבידנדים ובמניות, כמו גם מיסים שצריכות לשלם חברות בפירוק ושאר נושאים – כולם נושאים בהם מטפלים עורכי דין טובים במיסים.

תשלומים למס הכנסה ולשאר גופים ממשלתיים

מלבד טיפול שוטף בעניינים כאלה ואחרים, מטפלים עורכי דין מומחים גם בנושאים של תשלומי מס למס ההכנסה, בתשלומי מס ערך מוסף, ושאר תשלומים אותם יש לשלם למע"מ והפרשות לביטוח לאומי.

מי שמעסיק עובדים/ תורם תרומות או מבצע פעילות ארגונית שנועדה לתרום לסביבה ולספק יותר משרות בישראל – יוכל לקבל הקלות שונות במס, כמו גם שבעלי עמותות יוכלו לשלם סכומי מס נמוכים יותר. גם במקרים כאלה דרושים עורכי דין טובים שיודעים כיצד לייצג את החברה מול הרשויות, ולספק לה כמה שיותר הנחות והקלות בתחום המיסים. בין אם בארץ לבין אם בחו"ל.

לסיכום, משרד עורכי דין מיסים – הוא משרד שיכול לייעץ ללוות ולעזור בכול התמודדות עם רשויות המס. לכן חשוב שיהיה לכם מייצג טוב שיעזור לכם להצליח בשוק הארצי או הבינלאומי.

קראו גם על: מיסוי נאמנויות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *