חוות דעת אקטוארית

איך לבחור אקטואר לכתיבת חוות דעת

אם אתם זקוקים לחוות דעת המושתת על פיננסים ומימון נושאים שבהם אקטואר מתמחה, חשוב שתדעו לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר, בין אם אתם זקוקים לחוות דעת מסוג זה כדי לבדוק מהם ההפסדים שהפסדתם בזכויות עובדים או מביטוח לאומי, לבין אם אתם זקוקים לה בעת פרידה מבן זוג וחלוקת רכוש, או במידה ואתם תובעים מעסיק שלא שילם לכם את קרן הפנסיה כיאות כמו גם בעת תביעה נגד חברות הביטוח.

אבל מהי חוות דעת של אקטואר?

חוות דעת אקטואריות נועדו נועדה לחשב תחשיבים של הפסדים שנגרמו עקב טעויות שונות, כמו טעויות מעביד, תשלומים נמוכים, קצבאות של ביטוח לאומי שאינן משולמות, הפסדי פנסיה, שיערוך תשלומים כמו הפסדים ונזקים תשלומי מזונות ועוד.

על מנת להבין יותר אודות שירותי אקטואר – חשוב לדעת כי אקטואריה היא שיטת חישוב מדעית שמטרתה לבצע חישובים מתמטיים וסטטיסטיים שנועדו לפתור בעיות כלכליות.

אנשי מקצוע העוסקים בתחום הם כאלה שמסייעים לאנשים פרטיים וחברות שנמצאות באי וודאות כלכלת לבדוק הסתברויות, לחשב עלויות והפסדים ולהבין יותר כיצד יש לפעול נכון יותר לשיפור המצב, תוך קבלת חוות דעת במגוון נושאים כלכליים.

תפקיד זה כולל עריכת תחשיב של הפסדי שכר ונלוות שנגרמו עקב טעויות מעבידים, הפסדים אודות אי תשלום לקרן הפנסיה, שיערוך תשלומים ואיזון משאבים.

חוות דעת אקטוארית

אז כיצד אפשר לבחור אקטואר לכתיבת חוות דעת?

כאשר אתם בוחרים איש מקצוע מסוג זה – שימו לב לכמה דגשים בבחירה כגון: ניסיון של אקטואר בכתיבת חוות דעת ובביצוע שלל תחשיבים למוסדות כמו גם לאנשים פרטיים, שימו לב כי הוא מקצועי וזאת דרך קורות החיים של האקטואר הנמצאים בדרך כלל באתר ועליהם להיות גדושים בניסיון בתחום הכלכלה, הפיננסים, הביטוח , פנסיה, וכלל התחומים הקשורים למתן חוות דעת, תוך שתוכלו לבדוק המלצות אודות אקטואר מקצועי שמוכשר לאפשר חוות דעת לאנשים פרטיים, למוסדות ועסקים.

בכך תוכלו לבחור את האדם שגם יסייע לכם להבין מהו מצבכם הכלכלי וגם יסייע לכם להבין כיצד משפרים אותו.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *