דירות 4.5 חדרים בנתניה

דירות 4.5 חדרים בנתניה

דירות 4.5 חדרים בנתניה
בשוק הנדל"ן ישנו ביקוש גבוה לדירות 4.5 חדרים. דירות אלו משמשות לרוב את המשפחות הממוצעות בישראל אלו המגדלות ילדים, והם מעוניינים במגורים מרווחים יותר. מטבע הדברים, משפחות הרוכשות דירות כאלו, בדרך כלל יזדקקו שבאזור המגורים יהיו גני ילדים, בתי ספר, מרכזי קניות, מרכזים עירוניים פארקים ועוד.

'נבו' מציעה דירות 4.5 חדרים במספר פרויקטים בנתניה. כמו 'נבו בשרון' בשכונת קרית השרון, או פרויקט 'עולש מצוי' בשכונת פולג הידועה באיכותה. דירות אלו מאפשרות למשפחות רבות שרוצות להתבסס במקום מרכזי באזור השרון, עיר חוף, מקום נעים ובטוח בארץ.

הכירו את 'נבו בשרון'- בקריית השרון בנתניה

הפרויקט 'נבו בשרון' כולל חמישה בניינים שבהם כ160 דירות. פרויקט זה הסתיים לפני כשמונה שנים והוא כולל גם דירות 4.5 חדרים. זוהי אפשרות טובה מאוד למשפחות המעוניינות בדירות בגודל כזה. השכונה נמצאת בחלק המזרחי של נתניה בסמוך מאוד למכללה האקדמית נתניה. בניית השכונה יצאה לדרך ב – 1997 והאכלוס החל כשנתיים לאחר מכן.

בחודש נובמבר 2006 קבלה השכונה את התואר "שכונה ממריאה" על ידי העיתון דה מרקר וזאת בזכות עליית המחירים של הדירות ב20% 30% שנתיים קודם.

הכירו את 'עולש מצוי' – בשכונת רמת פולג בנתניה

לפני 20 שנה החלה בניית הפרויקט מהוותיקים שבפרויקטים שלנו, עם ההתפתחות והצמיחה של שכונת פולג בחלק הדרומי של נתניה. בחלק מהפרויקט נבנו דירות בני 4.5 חדרים. הבניינים נבנו בסטנדרטים גבוהים ומעוצבים בסגנון מעוגל. אפילו היום, לאחר 20 שנה נראים הבניינים כמו חדשים והם מתוחזקים היטב.

שכונת רמת פולג הינה אחת השכונות הוותיקות אך היוקרתיות בעיר. היא הוקמה בסוף שנות ה – 70. השכונה ממוקמת בחלק הדרומי של נתניה, כשהיא בעצם השכונה הכי דרומית מערבית בעיר. בחלקה הצפוני היא תחומה על ידי הרחובות זלמן שז"ר ושוש עטרי, ומדרומה נמצא כביש החוף. הים התיכון נמצא ממערב ושדרות בן גוריון מהצד המזרחי.

בשכונה ישנם הרבה בתי קרקע שצמודים לקו החוף, כאשר השכונה התפתחה לכוון מזרח עם בניינים בעלי קומות, קבל החלק הזה את השם – רמת פולג החדשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *