וורלד 8 – הבחירה הנכונה עבורנו

לפני כל נסיעה לחו"ל, אנחנו צריכים לבחון כיצד לקחת איתנו את מכשיר הסלולר שלנו ואיך נוכל להשתמש בו באופן חופשי. המטרה שלנו היא להיעזר במכשיר באופן קבוע בכל מקום ובכל יעד אליו אנחנו מגיעים. 

האפשרויות שעומדות לרשותנו הן לרכוש חבילת תקשורת דרך החברה בה אנחנו מנויים. אומנם היום יש לנו אפשרות לעבור מחברה לחברה בקלות ויש לנו אפשרות לרכוש חבילות חו"ל שונות, אך עדיין מדובר על מחירים מאוד גבוהים, בוודאי ביחס למחירים שאנחנו משלמים על חבילות בישראל וכן ביחס למשך הזמן שאנחנו נשהה בחו"ל. לעיתים מדובר על נופש של ימים ספורים עליהם נצטרך להשקיע לא מעט כסף. 

לכן האופציה הטובה ביותר היא לחפש חבילה שתוכל לשרת אותנו בכל מקום אליו אנחנו בוחרים לטוס, וללא הגבלת זמן או הגבלות אחרות. זה בדיוק  מה שכרטיס וורלד 8 נותן לנו. מדובר על כרטיס סים המאפשר לנו לעשות שימוש ביותר מ-100 מדינות בצורה חופשית ונוחה. 

איך עושים את זה?

אנחנו רוכשים את הכרטיס world 8 דרך אתר אינטרנט או בסניפים של דואר ישראל. אנחנו יכולים להחליף את הכרטיס באופן מיידי או כשאנחנו מגיעים אל היעד, ולהתחיל להשתמש בו כפי שאנחנו רוצים. כמובן שהשימוש כולל שיחות, הודעות וגלישה באינטרנט. ברגע שאנחנו מנצלים את הזיכרון שלו באופן מלא, אזי שאנחנו יכולים להטעין אותו באמצעות שיחת טלפון או דרך אתר אינטרנט. 

חשוב לציין, אחד היתרונות הבולטים של כרטיס זה, זו היכולת שלנו להשתמש בו במשך מספר שנים ביעדים שונים. להבדיל מחבילת חו"ל רגילה שמסתיימת עם נחיתתנו בארץ או כרטיס סים מקומי, אשר מתאים אך ורק למדינה אחת או שתיים ולא מעבר לכך. בצורה כזו אנחנו יכולים לחסוך זמן וטרחה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *