על חברת wizzair כבר שמעתם?

מי עוד לא שמע על חברת wizzair, הנחשבת לאחת מחברות הלואו קוסט הידועות והמוכרות ביותר בארץ ובעולם? מדובר על החברה שמחזיקה במטוסים הוורודים ביותר, שניתן לראות אותם גם כשהם טסים בגובה רב בשמי הארץ. מדובר על אחת מחברות הלואו קוסט הראשונות שהגיעו לישראל, והכירו ישראלים את היתרונות והחסרונות של טיסות זולות וזמינות, אך ללא שום שירותים נוספים. כל מי שמעוניין בשירותים הרגילים שניתן לקבל בטיסה רגילה, מחויב לשלם על כל שירות בנפרד ממיטב כספו. כתוצאה מכך, לא פעם ניתן לשמוע דיונים לגבי רמת החיסכון שהחברה מספקת למי שבוחר לטוס עמה. אך למעשה, מי שמתכונן נכון לטיסה, מוכן להשאיר את רוב הארון שלו בבית ולבחור רק את הבגדים הרלוונטיים ביותר, יכול לזכות בטיסה זולה ונוחה במיוחד, סה"כ הטיסה שכולנו מחפשים באתרי חדשות תיירות השונים..

חברת wizzair

חברת  wizzair – כל מה שחשוב לכם לדעת

כאמור, מדובר על חברת לואו קוסט, המציעה טיסות זולות ומשתלמות במיוחד ליעדים רבים באירופה. מדובר על טיסה בסיסית, שאינה כוללת שום שירות נוסף, כגון: מזוודה, אוכל ושתיה, בחירת המיקום במטוס וכדומה. כל שירות נוסף כרוך בתשלום, לכן מי שמעוניין בכך, יכול לשלם מחיר של טיסה רגילה וליהנות מכל השירותים שהוא זקוק להם. מצד שני, מי שיודע שאין לו צורך בכל השירותים האלו, יכול לחסוך כמה מאות שקלים בלי להתאמץ בכלל. החברה מאפשרת לעלות למטוס עם תיק קטן שמשקלו אינו עולה על 10 קילו. מי שמצליח להסתפק בכך ולוותר על מזוודה למשל, יכול לחסוך לפחות 400 ₪. מצד שני, מי שמעדיף לטוס עם מזוודה, יאלץ לשלם סכום מסוים של כסף עבור הטסת המזוודה הלוך וחזור. קיימת כמובן האופציה לטוס עם מזוודה אחת עבור שני אנשים, או לחילופין לטוס הלוך ללא מזוודה, אך להזמין לעצמכם מזוודה בטיסה חזור (בשביל כל הקניות שבוודאי תערכו שם).

לסיכום, חברת  wizzair נחשבת לאחת מחברות הלואו קוסט הידועות והמוכרות ביותר בארץ ובעולם, היא מספקת טיסות זולות ונוחות למגוון רחב של יעדים שונים באירופה. על מנת ליהנות מהמחירים הזולים של הטיסות, יש צורך לוותר על שירותים נלווים כגון ארוחות, מזוודה, בחירת מיקום וכדומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *