מטבחים מעוצבים

למה כדאי להשקיע במטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים
אם בעבר מטבחים נבנו בצורה פרקטית ופשוטה לפי סטנדרט אחד, הרי שכיום מטבחים נבנים ומעוצבים במגוון רחב, וזאת מתוך הצורך של הלקוחות לקבל מטבח מעוצב ופרקטי שמאפשר התאמה אישית.

כיום ישנם מגוון מטבחים המעוצבים בסגנונות שונים ביניהם: סגנון כפרי, פרובנס, מודרני, ים תיכוני, הייטק ועוד. אבל למה כדאי להשקיע במטבחים מעוצבים? התשובות בהמשך.

התאמה לסגנון עיצוב הביתמטבחים מעוצבים תפקידם המרכזי הוא להתאים לעיצוב הבית. כיום נעשית התאמה בעיצוב המטבח בצורה הרמונית לבית, תוך שהמטרה הינה מטבח המתכתב בצורה נפלאה עם שאר החפצים וסגנון העיצוב. לעיתים רבות המטבח הוא זה שקובע את סגנון העיצוב והטון בבית והוא משרה אווירה נעימה ויוקרתית בחלל הבית.

פרקטיות – מטבחים מעוצבים הם מטבחים איכותיים המותאמים במיוחד לצרכי הלקוח ולגודל החלל שבו נבנה המטבח. מטבחים מסוג זה הינם מטבחים מדויקים במידות שלהם, ובאופן הייצור, והם מכילים את חומרי העץ והפרזול האיכותיים ביותר.

בנוסף, את המטבחים מתאימים לצרכים הלקוח תוך שההתאמה שמה דגש על בחירת כמות הארונות, מיקום הארונות, כמות ומיקום המדפים, דרכי השימוש במטבח, גודל השיש והמשטחים, התאמת כיורים וברזים לגובה הלקוח, והוא כולל גאג'טים מפתיעים, ואפילו עיצובים מדהימים בהם נבנות דלתות מטבח גדולות המובילות אל מקום מפלט, אל יציאה מהבית ואפילו מובילות אל 'חדר פניקה' המשמש למקרי חירום.

איכות – מטבח תפקידו להחזיק מעמד שנים רבות ולהיות חלק אינטגרלי מהבית, תוך שהוא מחזיק מעמד ומשרת אפילו את הדור השני והשלישי במשפחה. לכן מטבח מעוצב ואיכותי הינו השקעה משתלמת לטווח ארוך. מטבחים העשויים עץ מלא ואיכותי או מצופים בזכוכית ובשאר חומרים איכותיים, הופכים לנכס של ממש. מטבחים מעוצבים הם בדרך כלל מטבחי יוקרה שמחזיקים מעמד זמן רב ונבנים בצורה מדויקת ואיכותית.

מטבחים מעוצביםכיצד מבצעים את ההתאמה של המטבח לבית?

ברכישת מטבחים מעוצבים מתקיימת פגישה עם מעצב המטבחים של החברה אותה בחרתם. המעצב מקשיב לחזון שלכם, מגיע לביתכם לקחת מידות ולהתבונן בסגנון העיצוב הכללי של הבית ובכך ביחד עמכם מתאים את המטבח המושלם עבורכם.

מטבח מעוצב – מקום כיפי לכל המשפחה

בישול הפך בשנים האחרונות לאטרקציה של ממש. מטבח איכותי, מעוצב בסגנון הבית, מזמין, בעל מראה נקי, ופרקטי – ישמש את כל המשפחה ויהפוך במהרה למוקד משיכה בו יושבים, אוכלים, מבלים, מזמינים חברים ומבשלים יחדיו בכיף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *