מטבח לבן

מטבח לבן – למי שאינם מתפשרים על פחות ממטבח מעוצב ונקי

מטבח לבן

הגוון שמעניק רוגע בביתנו הוא הגוון הלבן. היום בהרבה בתים ודירות, ניתן לראות מטבח לבן , אשר מקנה תחושה של רוגע ומקנה מראה נקי. מטבח בגוון הלבן, מקנה לנו תחושה של חלל גדול  יותר. יש להימנע כמה שיותר מתאורת פלורוסנט, כאשר שימוש באור בגוון טבעי, לא יהיה מסנוור, כאשר רק הגוון הלבן בוהק דיו. ניתן להוסיף שילוב של עץ טבעי יחד עם הגוון של העץ הלבן, מה שישבור את המראה הבהיר או הלבן מדי. שי לדעת, כי מאחורי כל מטבח מצליח, עומד עיצוב קפדני. יש לדאוג לרכישת מוצרי חשמל העשויים מנירוסטה, מה שיבליט את הגוון הלבן.

 

קביעת סגנון העיצוב של מטבח

אם כבר אתם מתכננים לעצב בביתכם או דירתכם מטבח לבן, כדאי כי תתאימו את הריהוט של פינת האוכל למטבח על פי הסגנון שבחרתם בעיצובו. יש לתכנן את הנקודות החשובות לחשמל  כגון מיקרו גל, מקרר, קולט אדים ועוד.המטבח, אמור לענות על צרכיהם של בעלי הבית, כך שניתן יהיה לתכנן את כמות הארונות, המיקום שיתאים לגובה של מי שמבשל הכי הרבה בבית וכדומה. כדאי להגיע לסטודיו לעיצוב מטבחים, להתרשם מהתצוגה והעבודה של מעצבי המטבח. כדאי לא להקל ראש ולבחור את המעצב שיידע כיצד לתכנן עבורכם נכון את המטבח ועל פי טעמכם האישי.

 

"אי" מעוצב למטבחים לבנים

על מנת לשבור את הגוון הלבן, יש ליצור "אי" בשילוב של עץ טבעי שיהיה נוח לעבודה או לאירוח, שכן האי עשוי לשמש כמקום ישיבה לארוחות עם בני המשפחה וכן כמשטח עבודה יעיל למי שבחר לעצב בביתו מטבח לבן. אם אתם דואגים לגבי התחזוקה של מטבח בגוון לבן, כדאי שתדעו, כי הוא מתאים לאנשים שאין להם ילדים בבית או כאלה שמרבים לשהות רוב היום מחוץ לבית. גם אנשים שהרגלי האכילה שלהם הינם לאכול מחוץ לבית, יעדיפו יותר מטבח בהיר בגוון לבן להקניה של מראה יוקרתי ונקי. מי שמעוניין במטבח איכותי, כדאי שירכוש מטבח המיוצר מעץ מלא.

 

בנוסף מאמר זה עשוי לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *